Kategorie

SUTRICON silikonowy żel do pielęgnacji blizn 15ml

7056643

SUTRICON silikonowy żel do pielęgnacji blizn - Codzienna pielęgnacja: blizn pooperacyjnych, blizn pooparzeniowych, blizn pourazowych, blizn przerostowych i keloidów (bliznowców), blizn potrądzikowych, rozstępów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,90 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Codzienna pielęgnacja: blizn pooperacyjnych, blizn pooparzeniowych, blizn pourazowych, blizn przerostowych i keloidów (bliznowców), blizn potrądzikowych, rozstępów.


Właściwości:

Sutricon żel na blizny jest stosowany miejscowo we wspomaganiu leczenia blizn przerostowych i bliznowców (keloidów), w zapobieganiu nieprawidłowego bliznowaceniu ran zamkniętych oraz w celu łagodzenia objawów związanych z bliznami. Jego działanie jest oparte na wyjątkowych właściwościach żelu silikonowego, który szybko wysycha, tworząc na powierzchni skóry elastyczną, niewidoczną powłokę utrzymującą odpowiedni stopień nawilżenia skóry i chroniącą bliznę przed czynnikami zewnętrznymi. Regularne stosowanie żelu poprawia wygląd zarówno świeżych jak i starych blizn. 


Składniki:

Polisiloksany, dwutlenek krzemu


Sposób użycia:

Stosowanie żelu powinno rozpocząć się po całkowitym zagojeniu rany i po zdjęciu szwów. Na dokładnie umytą i osuszoną powierzchnię blizny nanieść niewielką ilość preparatu i masuj ją kolistymi ruchami przez około 2-3 minuty. Rozcierać bliznę, lekko uciskając ją opuszkami palców. Zaleca się stosować preparat minimum dwa razy dziennie. Najlepsze efekty pielęgnacji uzyskuje się poprzez aplikację żelu Sutricon połączoną z masażem blizny.


Przeciwwskazania:

  • Żel przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego, miejscowo na skórę.
  • Nie stosować na otwarte, niezagojone rany, uszkodzoną skórę i błony śluzowe.
  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników żelu.

Opakowanie:
15 ml 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii