Kategorie

Sutricon silikonowe plastry na blizny – 5 plastrów ( 5 cm x 30 cm)

9053879

Sutricon, to innowacyjne plastry silikonowe, które pomagają w likwidowaniu wszelkich nieprawidłowości w procesie gojenia się blizn. Plastry łagodzą ból, świąd i uczucie ściągnięcia skóry, wywołane procesem prawidłowego zabliźniania się zmian na skórze.

Więcej szczegółów

 

Cena: 94,85 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Plastry silikonowe na blizny są od wielu lat z powodzeniem stosowane do opatrywania różnego typu zranień. Szczególnie spektakularne efekty uzyskiwane są jednak w przypadku stosowania ich na tzw. blizny przerostowe. Zdecydowanym liderem na rynku plastrów silikonowych są produkty z serii Sutricon plastry. Opinie na ich temat jasno wskazują, że plastry na blizny tej marki są zdecydowanie najlepszym wyborem dla osób zmagających się z bliznami różnego typu. Zadowoleni użytkownicy podkreślają ponadto inne zalety produktów z serii Sutricon plastry. Cena, w jakiej możliwe jest nabycie plastrów na blizny firmy Sutricon jest na tyle atrakcyjna, że bez wątpienia trudno jest znaleźć bardziej interesującą alternatywę na polskim rynku.

 

Charakterystyczną cechą plastrów silikonowych na blizny Sutricon jest zastosowanie w nich innowacyjnych komponentów takich jak folia poliuretanowa oraz specjalna warstwa żelu silikonowego. Składniki te zapewniają plastrom duże podobieństwo do ludzkiej skóry, dzięki czemu cechują się one biokompatybilnością oraz gwarantują najwyższy komfort codziennego użytkowania, eliminując ból, świąd oraz pieczenie. Systematyczne użytkowanie plastrów zapewnia zmniejszenie widoczności blizn, ich wyraźne wygładzenie oraz rozjaśnienie. Badania kliniczne potwierdziły wysoką skuteczność stosowania produktów z serii Sutricon plastry. Opinia ekspertów jasno dowodzi, iż ich stosowanie daje rewelacyjne rezultaty w pielęgnacji blizn o charakterze przerostowym oraz keloidowym, czyli tak zwanych bliznowców. Równie efektywne jest stosowanie plastrów Sutricon zarówno na świeże, jak i na dojrzałe blizny. Pozytywny wpływ na syntezę fibroblastów oraz kolagenu powoduje szybkie i widoczne gołym okiem efekty stosowania produktów z serii Sutricon plastry. Ceny plastrów, biorąc pod uwagę ich innowacyjny charakter, są niesamowicie atrakcyjne i zdecydowanie zachęcają kolejnych pacjentów do skorzystania z tego nowatorskiego rozwiązania.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii