> SUTRICON KIDS plastry silikonowe na blizny x 5 plastów

Kategorie

SUTRICON KIDS plastry silikonowe na blizny x 5 plastów

Cena: 60,44 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9079167

Sutricon to innowacyjne plastry silikonowe, przeznaczone do stosowania podczas leczenia wszystkich rodzajów blizn. Dzięki swej wyjątkowej strukturze charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania. Skuteczność plastrów silikonowych została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych.

 

Więcej informacji

W pielęgnacji różnego typu blizn u najmłodszych od dłuższego czasu rekomendowane są do stosowania nowatorskie w swojej formie plastry silikonowe na blizny dla dzieci. Wykorzystane do ich produkcji innowacyjne komponenty stanowią o niesamowitej skuteczności plastrów z serii Sutricon Kids. Opinie na ich temat są bardzo jednoznaczne i wyraźnie wskazują na to, że plastry na blizny dla dzieci Sutricon dają świetne rezultaty w pielęgnacji blizn różnego rodzaju. Nawet tak trudne blizny, jak blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, przerostowe oraz keloidowe, czyli tzw. bliznowce, stają się znacznie mniejsze i wygładzone na skutek systematycznego stosowania plastrów Sutricon Kids. Ceny tychże plastrów na blizny dla dzieci, w połączeniu z unikatową przyczepnością umożliwiająca ich wielokrotną aplikację sprawiają, że stosowanie plastrów Sutricon Kids jest wyjątkowo wydajne.

 

Plastry Sutricon odznaczają się ogromnym powinowactwem do ludzkiej skóry. Efekt ten udało się uzyskać poprzez zastosowanie w plastrach ultra cienkiej warstwy żelu silikonowego w połączeniu z folią poliuretanową, co zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji plastry Sutricon Kids. Opinia niezależnych ekspertów potwierdza fakt, że skóra doskonale reaguje na plastry Sutricon - poprawia się zdolność jej regeneracji oraz dochodzi do odtwarzania się nowych, zdrowych komórek skóry. Cechą charakterystyczną plastrów silikonowych na blizny dla dzieci Sutricon jest ich hipoalergiczność oraz zdolność przepuszczania powietrza, co pozwala skórze oddychać i tym samym szybciej się regenerować. Regularne aplikowanie plastrów na zagojone rany oraz blizny niweluje ból, świąd oraz nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry. Ponadto blizny każdego typu, zarówno świeże, jak i te dojrzałe, na skutek stosowania plastrów Sutricon staną się w krótkim czasie mniej widoczne, gładsze, a ich powierzchnia zmniejszy się. Wygodną aplikację zapewniają ultra cienkie rozmiary, zaś niebrudząca formuła zapewnia pełen komfort użytkowania plastrów Sutricon Kids. Cena tych innowacyjnych plastrów jest niezwykle zachęcająca i jest kolejnym ich niezaprzeczalnym atutem.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 Inne produkty w tej samej kategorii