Kategorie

Sudocrem krem przeciw odparzeniom 60 g

7058864

Pozwala na regenerację skóry (benzoesan benzylu, cynamonian benzylu) Chroni skórę przed substancjami drażniącymi, jak np.: mocz, czy kał (hipoalergiczna lanolina) Zapewnia utrzymanie właściwej wilgotności i miękkości skóry (hipoalergiczna lanolina) Działa ściągająco (tlenek cynku) Łagodzi podrażnienia, wykazuje właściwości odkażające (alkohol benzylowy)

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 13,12 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Krem na odparzenia dla dzieci Sudocrem charakteryzuje się niezwykle szerokim spektrum zastosowania. Przede wszystkim jest on polecany do pielęgnacji skóry niemowląt w celu ochrony przed powstawaniem pieluszkowego zapalenia skóry. Odleżyny i zapalenia skóry u osób z nietrzymaniem moczu oraz inne problemy skórne jak trądzik, oparzenia, podrażnienia czy opryszczka – to tylko niektóre z licznych zastosowań kremu antyseptycznego Sudocrem. Opinie na temat tego preparatu są niezmiennie od wielu lat pozytywne i zwracają szczególną uwagę na całkowite bezpieczeństwo jego stosowania i hipoalergiczny charakter. Uniwersalny charakter i duża dostępność sprawiają, że od wielu lat liderem na rynku jest właśnie Sudocrem. Cena, w jakiej jest on oferowany, odznacza się dużą atrakcyjnością, co jest kolejną zaletą tego produktu.

 

Starannie dobrane komponenty nadają kremowi na odparzenia dla dzieci Sudocrem unikatowych właściwości przeciwzapalnych oraz antybakteryjnych. Działający ściągająco tlenek cynku wykazuje właściwości neutralizujące łojotok oraz trądzik. Ponadto dzięki obecności lanoliny Sudocrem doskonale chroni skórę przed wieloma czynnikami drażniącymi, takimi jak mocz czy też kał, a oprócz tego dba o prawidłowy poziom jej nawilżenia. Również w przypadku bolesnych zmian skórnych takich jak oparzenia czy też odmrożenia, warto sięgnąć po Sudocrem. Opinia ekspertów na jego temat wyraźnie akcentuje bowiem udowodnione przeciwbólowe oraz antybakteryjne właściwości, jakie zapewnia obecny w jego składzie alkohol benzylowy. Obecnie na rynku trudno jest szukać drugiego równie wszechstronnego preparatu, który mógłby dorównać kremowi Sudocrem. Ceny, w jakich jest on dostępny w połączeniu z dużą dostępnością, sprawiają, że produkt ten zdecydowanie zasługuje na miano rynkowego lidera w swojej kategorii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii