> Sprzęt medyczny do domu

Kategorie

Najczęściej kupowane

Co powinno znajdować się w domowej apteczce?

Apteczka w każdym domu powinna być wyposażona nie tylko w najpotrzebniejsze leki i środki opatrunkowe, ale powinien też znajdować się w niej podstawowy sprzęt medyczny. Te urządzania powinny być dostosowane do użytku domowego i by mogły być używane przez różne grupy ludzi. Ich działanie powinno pozwolić na kontrolowanie ważnych parametrów życiowych, a także ułatwić leczenie i codzienną pielęgnację.

Bardzo ważne jest żeby w swojej apteczce posiadać urządzenia do monitorowania zdrowia takie jak:

  •        pulsoksymetr,
  •        ciśnieniomierz,
  •        termometr,
  •        gleukometr,

ale także takie, które wspomagają pracę organizmu np.:

  •        inhalator,
  •        elektrostymulator mięśni.

Niezbędne jest ich posiadanie przez osoby zdrowe, ale szczególnie ważne by znajdowały się u osób cierpiących na choroby przewlekłe np. związane z krążeniem i schorzeniami serca.

Taki sprzęt medyczny to niezbędny element, który powinien znaleźć się w każdym domu, gdyż pozwala utrzymać kontrolę nad towarzyszącymi nam chorobami lub pojawiąjącymi się okazjonalnie dolegliwościami.

Te urządzenia pomogą w porę wykryć wahania stanu zdrowia, a jednocześnie zapewnią spokój, ponieważ będziemy w mogli sami kontrolować swój organizm.

Akcesoria medyczne, niezbędne w domu

Można również wyposażyć swoją apteczkę w akcesoria medyczne takie jak pilniki do stóp i pięt lub nawilżacze powietrza, ale również testy diagnostyczne np. test ciążowy, test owulacyjny, a także alkotesty i testy do wykrywania obecności narkotyków, a nawet domowe testy diagnostyczne wyznaczające poziomu cholesterolu i cukry we krwi lub wykrywające bakterie w organizmie. Wynik takiego testu będzie trzeba skonsultować z lekarzem w celu wykonania dalszych badań i rozpoczęcia leczenia.  Zapewni nam to doskonałą kontrolę nad swoim zdrowiem i bezpieczeństwem.

Sprzęt medyczny do domu 

W kategorii 165 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 165 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 165 produktów