Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

SOLGAR Witamina D3 2200 IU (55ug)

4099561

Solgar Witamina D3 (cholekalcyferol) 2200 IU to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3 w diecie.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 57,25 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Solgar Witamina D3 (cholekalcyferol) 2200 IU to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3 w diecie.


Właściwości:

Solgar Witamina D3 (cholekalcyferol) 2200 IU to preparat pomagający uzupełnić niedobory witaminy D. Witamina D jest niezmiernie ważna dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, utrzymaniu zdrowych kości, zębów, prawidłowego poziomu wapnia we krwi, funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Poziom witaminy D we krwi jest zależny głównie od ekspozycji skóry na działanie promieni słonecznych, które stymulują organizm do produkcji cholekalcyferolu oraz od jej spożycia wraz z dietą. Witamina D3 2200 IU firmy Solgar została wytworzona z dbałością o  wymagania wegetarian i wegan. Nie zawiera więc składników pochodzenia zwierzęcego i jest umieszczona w specjalnej kapsułce roślinnej. W opakowaniu ze specjalnego, ciemnego szkła, znajduje się 50 kapsułek roślinnych, z których każda zawiera 55 μg cholekalcyferolu.


Skład:

Składniki Solgar Witamina D3 (cholekalcyferol) 2200 IU: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksyprpylometyloceluloza, maltodekstryna, substancja wypełniająca: etyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość składników w porcji dziennej:     1 kapsułka           % RWS*

Witamina D                                                  55 mcg               1100%


*RWS - referencyjna porcja spożycia


Stosowanie:

Zalecane spożycie Solgar Witamina D3 (cholekalcyferol) 2200 IU: osoby dorosłe do 65. roku życia - 1 kapsułka dziennie w okresie wrzesień-kwiecień; osoby powyżej 65. roku życia, osoby dorosłe o ciemnej karnacji lub pracujące w nocy - 1 kapsułka dziennie, całorocznie.


Opakowanie:

50 kapsułek roślinnych


Producent:
 
Solgar Vitamin and Herb, Leona N.J.

Dystrybutor: 
Solgar Polska Sp. z o.o.,
ul.Skoroszewska 12,
02-495 Warszawa.

Podobne produkty

30 Inne produkty w tej samej kategorii