Kategorie

SOLGAR Olejek czosnkowy 100 kapsułek

4876201

Jedna (1) kapsułka zawiera: Składniki aktywne: Olejek Czosnkowy 1 mg

Więcej szczegółów

 

Cena: 37,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Jedna (1) kapsułka zawiera: Składniki aktywne: Olejek Czosnkowy*...................................................1 mg

Naturalne substancje pomocnicze: Olejek z Krokosza barwierskiego (preparat aromatyzująco – barwiący) Składniki kapsułki (żelatyna, glicerol) * Uzyskany z około 500 mg świeżego czosnku.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie Opakowanie: 100 kapsułek Zapewnia kurację: 100 dni Produkt ten zawiera 1 mg czystego olejku czosnkowego. Olejek czosnkowy jest esencją czosnku i ma wielokrotnie mocniejsze działanie od licznie oferowanych na rynku maceratów czosnkowych. Uwaga! Macerat czosnkowy zawiera tylko średnio 0, 36% czystego olejku czosnkowego. Produkt Solgara zawiera również duże ilości kwasu linolowego (niezbędnego nienasyconego kwasu tłuszczowego z grupy omega 6), którego nośnikiem jest olej z krokosza barwierskiego – cenne farmaceutyczne źródło tego składnika.

Od wieków jest nam znane jakie lecznicze właściwości posiada czosnek. Swoje zastosowanie przede wszystkim jest nam znane w czasie przeziębienia czy grypy, ponieważ zażywanie go pomaga leczyć kaszel, katar, działa przeciwzapalnie i przeciwinfekcyjnie. Czosnek w postaci maceratu, dostępny na rynku naturalnych leków, w swym składzie ma około 0,36% czystego olejku czosnkowego. Dlatego godnym polecenia jest Solgar OLEJEK CZOSNKOWY ŚWIEŻY 1 mg. Opinie cieszą, szczególnie wychwalany jest za liczbę dawek w opakowaniu, działanie oraz cenę. Solgar Olejek Czosnkowy to doskonały preparat na infekcje. Czosnek jest jednym z niewielu produktów zawierających german, który pobudzając system immunologiczny, zwiększa odporność. Solgar Olejek Czosnkowy Świeży 1mg działa moczopędnie, napotnie, a także wspomaga trawienie. Wzmacnia metabolizm wątrobowy i stymuluje wydzielanie insuliny. Produkt Solgara zawiera spore ilości kwasu linolowego, którego nośnikiem jest olej z krokosza barwierskiego to jedno z najcenniejszych farmaceutycznych źródeł tego składnika. To wszystko znajdziemy w Solgar Olejku Czosnkowym. Opinie rosną każdego dnia, wypróbuj i sam się przekonaj jakie korzyści niesie jego stosowanie.

Solgar Olejek Czosnkowy Świeży 1mg- cena jedynie 36 zł za 100 kapsułek. Spożywamy tylko jedną kapsułkę dziennie, co sprawia, że dzienna kuracja kosztuje nas jedyne 0,36 groszy. Cena warta zdrowia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Inne produkty w tej samej kategorii