Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR Male Multiple witaminy dla mężczyzn, 60 tabletek

8664001

SOLGAR Male Multiple - Formuła wysokiej potencji witamin i minerałów z Likopenem dla mężczyzn.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 92,00 zł

$nbsp;

Więcej informacji

SOLGAR MALE MULTIPLE witaminy dla mężczyzn

Potrzeby energetyczne kobiet i mężczyzn różnią się diametralnie. W różnych proporcjach i tempie zużywamy witaminy, mimo spożywania takich samych posiłków, niedobory pojawiają się u nas różne. Dlatego też, kobiety i mężczyźni powinni przyjmować inne kompleksy witamin. Z taką oto myślą, powstał dla mężczyzn Solgar MALE MULTIPLE (Formuła witamin i minerałów z likopenem dla mężczyzn).

Opinią mężczyzn najbardziej skuteczny w uzupełnianiu i zapewnianiu odpowiedniego poziomu składników odżywczych, wymaganych dla potrzeb żywieniowych i metabolicznych organizmu. Witaminy powinny być uzupełniane, ponieważ organizm nie jest w stanie wytworzyć ich sam. Tak więc pracując fizycznie, zużywając witaminy w organizmie, warto zaopatrzyć się w Solgar Male Multiple. Cena warta Twojego zdrowia.

Jak wiadomo, niedobór witamin może prowadzić do o wiele bardziej poważnych powikłań jak np. anemia. Najbardziej skuteczna formuła witamin i minerałów z Likopenem dla mężczyzn zawarta w Solgar Male Multiple usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

 

Dawkowanie: 1 do 3 tabletek dziennie
Opakowanie: 60 tabletek
Zapewnia kurację: 20 do 60 dni

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii