Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR Male Multiple witaminy dla mężczyzn, 60 tabletek

8664001

SOLGAR Male Multiple - Formuła wysokiej potencji witamin i minerałów z Likopenem dla mężczyzn.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 92,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

SOLGAR MALE MULTIPLE witaminy dla mężczyzn

Potrzeby energetyczne kobiet i mężczyzn różnią się diametralnie. W różnych proporcjach i tempie zużywamy witaminy, mimo spożywania takich samych posiłków, niedobory pojawiają się u nas różne. Dlatego też, kobiety i mężczyźni powinni przyjmować inne kompleksy witamin. Z taką oto myślą, powstał dla mężczyzn Solgar MALE MULTIPLE (Formuła witamin i minerałów z likopenem dla mężczyzn).

Opinią mężczyzn najbardziej skuteczny w uzupełnianiu i zapewnianiu odpowiedniego poziomu składników odżywczych, wymaganych dla potrzeb żywieniowych i metabolicznych organizmu. Witaminy powinny być uzupełniane, ponieważ organizm nie jest w stanie wytworzyć ich sam. Tak więc pracując fizycznie, zużywając witaminy w organizmie, warto zaopatrzyć się w Solgar Male Multiple. Cena warta Twojego zdrowia.

Jak wiadomo, niedobór witamin może prowadzić do o wiele bardziej poważnych powikłań jak np. anemia. Najbardziej skuteczna formuła witamin i minerałów z Likopenem dla mężczyzn zawarta w Solgar Male Multiple usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

 

Dawkowanie: 1 do 3 tabletek dziennie
Opakowanie: 60 tabletek
Zapewnia kurację: 20 do 60 dni

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii