Kategorie

SOLGAR Magnez z witaminą B6 100 tabletek

3047921

Solgar MAGNEZ z wit. B6 został opracowany z myślą o dziennym zapotrzebowaniu każdego z nas.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 33,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar MAGNEZ z wit. B6

 

Każdy z nas nie zawsze ma czas na zdrowe odżywianie się, szczególnie gdy pracuje w biegu – wówczas z pomocą przychodzą suplementy diety. Dzięki zastosowaniu Solgar MAGNEZ z wit. B6. Opinie o tym suplemencie są bardzo dobre – już sama marka Solgar jest znana nie tylko w Polsce ale także na całym świecie.

Opinie o Solgar

Nie każdy z suplementów dostępnych na rynku dostarcza organizmowi zalecaną porcję zalecanej dziennej porcji witamin, inaczej jest w przypadku Solgar MAGNEZ z wit. B6 . opinia konsumentów jest jednoznaczna dla Solgar. Suplement diety Solgar MAGNEZ z wit. B6 został opracowany z myślą o dziennym zapotrzebowaniu każdego z nas.

Dawkowanie suplementu diety

Dawkowanie: 3 tabletki dziennie
Opakowanie: 100 tabletek

Kuracja: 33 dni
Cena: 32zł

 

Cena Solgar MAGNEZ z wit. B6

 

Bardzo często na rynku można spotkać suplementy diety, które nie posiadają w swoim składzie jedynie naturalnych elementów w porównaniu do ceny. Solgar MAGNEZ z wit. B6 jest suplementem diety stworzonym z naturalnych produktów. Wybierając suplementy diety warto zastanowić się nad najprostszym problemem związanym z tym co jest dla nas ważniejsze – zdrowie czy ceny. Solgar MAGNEZ z wit. B6 kosztuje niewiele w porównaniu do korzyści jakie ze sobą niosą. 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii