Kategorie

Solgar Magnez cytrynian 60 tabletek

3147281

Solgar MAGNEZ cytrynian – opinie pokazują, że to najlepiej przyswajalny magnez na rynku

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 61,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar MAGNEZ cytrynian - wysoka potencja, wysoka przyswajalność 

Solgar MAGNEZ cytrynian – tego potrzebuje organizm


Magnez to jeden z najważniejszych elementów, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest to minerał, który bierze udział w najważniejszych procesach biochemicznych ludzkiego ciała. Dzięki niemu poprawnie funkcjonuje układ mięśniowy oraz nerwowy.

Solgar MAGNEZ cytrynian – opinie pokazują, że to najlepiej przyswajalny magnez na rynku

Naukowcy twierdzą, że Solgar MAGNEZ cytrynian to magnez wskazany dla osób starszych oraz wszystkich tych, którzy mają problemy z przyswajalnością wszelakich substancji. 

Ponadto cytrynian powoduje dodatkową produkcję energii w komórkach, co jest działaniem wspierającym dla ludzkiego organizmu. Sugerując się opiniami - Solgar MAGNEZ cytrynian to suplement diety dla wszystkich, którzy pragną poprawić prawidłowe funkcjonowanie swoje organizmu.

Jakość i atrakcyjna cena - Solgar MAGNEZ cytrynian 

Pod względem działania najlepszym suplementem diety jest Solgar MAGNEZ cytrynian. Cena produktu również jest bardzo atrakcyjna w związku z czym decyduje się na niego wielu pacjentów. 


Kuracja trwa 30 dni

Opakowanie zawiera 6o tabletek

Dawkowanie: 2 tabletki dziennie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii