Kategorie

SOLGAR Luteina 15 mg, 30 kapsułek

3047761

Solgar LUTEINA 15 mg źródłem dziennej dawki

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 60,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar LUTEINA 15 mg źródłem dziennej dawki

 

Podstawowym zdaniem suplementów diety jest dostarczenie organizmowi podstawowej dawki dziennych witamin. Sprawdzając suplementy diety dostępne na rynku można zauważyć, że część z nich zawiera w swoim składzie sztuczne dodatki, na szczęście może być inaczej po zastosowaniu Solgar LUTEINA 15 mg kompleks karotenoidowy. Opinie o tym suplemencie są bardzo dobre, już sam producent jest znany nie tylko w kraju ale także na całym świecie. Nie każdy z suplementów dostępnych na rynku dostarcza organizmowi zalecaną porcję luteiny, inaczej jest w przypadku Solgar LUTEINA 15 mg kompleks karotenoidowy. opinia konsumentów korzystających z suplementu diety są bardzo pozytywne.

Skuteczne dawkowanie suplementu

Jedno opakowanie – 30 kapsułek

Dawkowanie – 1 kapsułek dziennie

Kuracja – 30 dni

 

Cena dopasowana do suplementu

 

Preparat to nie tylko dobre właściwości dla naszego organizmu to także jeden z lepszych suplementów diety jakim jest - Solgar LUTEINA 15 mg kompleks karotenoidowy. Cena suplementu w porównaniu z dzienną dawką luteiny stoi na bardzo dobrym poziomie. Nie da się ukryć, że jeżeli wybieramy suplement diety zwracamy uwagę na ceny - Solgar LUTEINA 15 mg kompleks karotenoidowy jest suplementem diety, który spełni nasze oczekiwania przy jednoczesnym zadowoleniu z ceny. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii