Kategorie

SOLGAR Lucerna 100 tabletek

8916701

Lucerna to jedna z najstarszych roślin strączkowych, która jest głównym składnikiem suplementu diety Solgar LUCERNA 600 mg.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 27,55 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar LUCERNA 600 mg

 

Lucerna to jedna z najstarszych roślin strączkowych, która jest głównym składnikiem suplementu diety Solgar LUCERNA 600 mg.
Jak skazują
opinie Solgar LUCERNA 600 mg może być stosowany jako element profilaktyki wielu chorób oraz schorzeń, należą do nich:

- reumatyzm,

- choroby wrzodowe układu pokarmowego,

- refluks oraz nadkwaśność,

- podwyższony cholesterol,

- stany zapalne skóry, układu moczowego czy układu trawienia,

- przemęczenie lub osłabienie ogólne organizmu.

 

Odżywcza siła Solgar LUCERNA 600 mg – opinia specjalistów i pacjentów

Osoby stosujące preparatSolgar LUCERNA 600 mg wskazują na jego wysoką skuteczność. Suplement diety jest wskazany do stosowania zwłaszcza dla osób starszych, jak również dla osób odbywającym rekonwalescencję. Badania przeprowadzone na wielu pacjentach wskazały, że Solgar LUCERNA 600 mg dodaje siły życiowej, wpływa na poprawę wydolności fizycznej, pozwala na lepszy sen, a przede wszystkim działa wzmacniająco na system immunologiczny.

 

Kuracja w przypadku Solgar LUCERNA 600 mg wskazana jest na 100 dni. Należy w tym czasie przyjmować 1 tabletkę dziennie, wystarcza więc jedno opakowanie Solgar LUCERNA 600 mg. Cena kuracji to 33zł.

Wspieraj swoje zdrowie razem z preparatem Solgar LUCERNA 600 mg . Jego wysoka skuteczność, niska cena i szerokie zastosowanie mówią same za siebie.

27 Inne produkty w tej samej kategorii