Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

SOLGAR L-Arginina 500mg 50 kapsułek

8226701

Solgar L-ARGININA 500 mg (W POSTACI WOLNEJ)

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 53,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ) 

 

Suplementy diety powinny dostarczać naturalnych elementów do naszego organizmu. Nie zawsze jednak tak jest, na szczęście może być inaczej po zastosowaniu Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ). Opinie o tym suplemencie są bardzo dobre. Nie każdy z suplementów dostępnych na rynku dostarcza organizmowi zalecaną porcję argininy, inaczej jest w przypadku Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ) . opinia konsumentów jest ważna dla Solgar. To właśnie w oparciu o nią przygotowywane są suplementy diety ukierunkowane na ludzi, a nie na liczby.

Jak dawkować Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ) 

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie
Opakowanie: 50 kapsułek

Kuracja: 50 dni
Cena: 53zł

 

 

Często na rynku można się spotkać z produktami nie do końca naturalnymi, a największa w nich jest cena. Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ) jest produktem stworzonym nie tylko w oparciu o naturalne składniki, ale także dla każdego z nas.

Wybierając suplementy diety warto zastanowić się nad najprostszym problemem związanym z tym co jest dla nas ważniejsze – zdrowie czy ceny. Solgar L-ARGININA  500 mg (W POSTACI WOLNEJ) kosztuje nas zaledwie 1zł dziennie, a przyjmuje się go przez blisko 2 miesiące.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii