Kategorie

SOLGAR L Arginina 500mg 50 kapsułek

8226701

L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych nazywanych aminokwasami, z których organizm ludzki buduje wszystkie niezbędne mu białka. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 53,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
L-Arginina sprawdzi się w leczeniu bezpłodności u mężczyzn, chorób sercowo naczyniowych, marskości wątroby oraz przerostu gruczołu krokowego. Ponadto przyspiesza naprawę tkanek po zabiegach chirurgicznych i gojenie się ran po oparzeniowych. Jest wskazanym suplementem dla sportowców oraz poprawia słabe krążenie krwi.
Produkt sprawdzi się również u osób cierpiących na częste infekcje lub impotencje.

Właściwości:
L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych nazywanych aminokwasami, z których organizm ludzki buduje wszystkie niezbędne mu białka.
Aminokwasy możemy podzielić na dwie grupy: aminokwasy egzogenne, które są dostarczane z pożywienia oraz aminokwasy endogenne, które poza dostarczaniem z pożywienia, są wytwarzane przez organizm ludzki z innych składników diety.
L-Agrinina jako aminokwas egzogenny ma niezwykle ważną rolę w zdrowi układu sercowo- naczyniowego, w tym nadciśnieniu, w utrzymaniu sprawności płciowej u mężczyzn , czy w reszcie w treningu sportowym.
Aminokwas ten w wolnej postaci nie wymaga trawienia przez organizm w związku z czy jest on bezpośrednio wchłaniany do krwiobiegu.

Skład:
Jedna kapsułka zawiera L-Argininę w wartości 500mg.

Sposób użycia:
1 kapsuła dziennie.

Ważne informacje:
Produkut nie zawiera cukru, skrobi, soli, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.

Opakowanie:
Szklana buteleczka zawierająca 50 kapsułek.

Podmiot odpowiedzialny:
SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
Ul. Skoroszewska 12
12-495 Warszaw

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

28 Inne produkty w tej samej kategorii