Kategorie

SOLGAR Kwas foliowy 100 tabletek

6719211

Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY)

Więcej szczegółów

 

Cena: 34,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY)

 

Solgar jest czołowym producentem suplementów diety w kraju i na świecie, jednym z ich produktów jest Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY). Opinie o producencie są bardzo dobre – jest on bardzo ceniony głównie za używanie samych naturalnych składników. Bardzo ważne jest, że Solgar nie używa w swoich produktach potencjalnych alergenów, nie występują one także w Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY). Opinia o produkcie jest bardzo pozytywna, gdyż jest on ceniony także przez osoby nie przyjmujące składników mlecznych, będących wegetarianami, weganami, a także przez osoby ceniące sobie produkty koszerne.

Skuteczne dawkowanie Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY)

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie
Opakowanie: 100 tabletek

Kuracja: 100 dni
Cena: 33zł

 

Preparat to nie tylko dobre właściwości dla naszego organizmu to także jeden z lepszych suplementów diety jakim jest - Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY). Cena suplementu w porównaniu do zawartości opakowania jest bardzo niska. Nie da się ukryć, że przy wyborze suplementów diety ważna są ceny - Solgar KWAS FOLIOWY 400 µg (HIPOALERGICZNY)jest suplementem diety, który spełni nie tylko nasze oczekiwania, ale także nie będzie nas kosztował majątku.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii