Kategorie

SOLGAR Kanguwity witaminy i minerały dla dzieci, smak owoców tropikalnych, 60 pastylek do ssania

8313301

Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.)

Więcej szczegółów

 

Cena: 52,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.

 

Bardzo często suplementy diety przygotowane dla dzieci mają różne opinie. Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.) jest zupełnie inny. Najważniejsze jest to, że dziecko dostaje suplement, który pysznie smakuje – tropikalnymi owocami. Biorąc ten element pod uwagę można stwierdzić jedno - opinia Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.) może być tylko jedna – pozytywna.

 

Cena Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.)  także nie jest wysoka. W porównaniu z innymi suplementami jakie dostępne są na rynku jest na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowo witaminy przygotowane dla dzieci są bezglutenowe oraz bez śladów mleka. To także przemawia o wyborze tego produktu – bezpieczeństwo w cenie. Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.)  polecany jest przez wielu specjalistów jako idealne uzupełnienie diety naszego dziecka.

 

Dawkowanie suplementu Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak tropikalne owoc.

- dzieci w wieku od 3-5 lat 1 pastylkę dziennie

- dzieci od 6 lat oraz dorośli 2 pastylki dziennie
Opakowanie: 60 pastylek

Kuracja: 30 do 60 dni
Cena: 50zł

 

 

 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii