Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

SOLGAR Kanguwity witaminy i minerały dla dzieci, smak jagodowy, 60 pastylek do ssania

8313311

Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody)

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 52,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody

 

Zdarza się często, że suplementy diety przygotowane dla najmłodszych posiadają różnorodne opinie. Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody) różni się od pozostałych produktów na rynku. Dla dziecka najważniejszy jest fakt, że suplement, który pysznie smakuje – soczystymi jagodami. Biorąc ten element pod uwagę można stwierdzić jedno – suplement diety, który będzie smakował naszemu dziecku to właśnie Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody). Opinia  wydana przez specjalistów, ale i przez dziecko w tym wypadku jest pozytywna.

 

Cena Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody)   jest na bardzo przystępnym poziomie. W porównaniu z innymi suplementami jakie dostępne są na rynku jest zadowalająca , dlatego wiele osób decyduję się na produkty firmy Solgar. Dodatkowo witaminy przygotowane dla dzieci są bezglutenowe oraz bez śladów mleka – a to kolejny plus przemawiający za Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody). Kupując pastylki od Solgar mamy zagwarantowane bezpieczeństwo w cenie. Solgar KANGUWITY- Witaminy i minerały do ssania dla dzieci (smak soczyste jagody)   polecany jest również przez specjalistów. Jak pokazują badania to idealne uzupełnienie diety każdego dziecka.

 

Dawkowanie:

- dzieci w wieku od 3-5 lat 1 pastylkę dziennie

- dzieci od 6 lat oraz dorośli 2 pastylki dziennie
Opakowanie: 60 pastylek

Kuracja: 30 do 60 dni

 

 

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii