Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR Imbir lekarski, 60 kapsułek

8664701

Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D posiada same naturalne składniki dlatego polecany jest przez wielu specjalistów, ze względu na wysoką jakość.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 95,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D.

 

Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D - rekomendowany wybór

 

Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce zastosować w swojej diecie suplementy diety przy rozsądnej cenie. Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D posiada same naturalne składniki dlatego polecany jest przez wielu specjalistów, ze względu na wysoką jakość.

 

Zaufaj opiniom - Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D. jest najlepszy

W przypadku stosowania suplementów diety takich jak preparatSolgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D, opinie są różne – zdecydowanie większy procent specjalistów wypowiada się na ten temat bardzo pozytywnie i rekomenduje jako wsparcie dla organizmy.

Na temat Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D opinia negatywna wobec jego stosowania nie pojawiła się ani razu – świadczy to tylko o skuteczności kapsułek.

 

Odpowiednie dawkowanie suplementu diety

 

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek

Kuracja: 30 - 60 dni
Cena: 95zł

 

Cena Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D jest bardzo korzystna – porównując inne suplementy diety oferujące kapsułki tego typu. Przyjmowanie kapsułek Solgar IMBIR LEKARSKI S.P.S.D pomaga podczas pojawiającej się grypy (łagodzi jej objawy), a także podczas zapalenia stawów. Badania potwierdzają, że zawarty w kapsułkach imbir ma te same właściwości jakie ludzie cenili tysiące lat temu.

 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii