Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR HY-BIO Kompleks bioflawonoidowy 50 tabletek

8916401

Solgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 48,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną

 

Solgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy źródłem witamin

 

Ten suplement diety posiada bardzo dobrą opinię. Solgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną posiada ponadto specjalną formułę. Solgar HY-BIO  to zbiór kompleksowych składników z wysoką zawartością bioflawonoidów. Najważniejszą rzeczą jest fakt, że receptura zawarta w tabletkach jest w 100% naturalna stąd bardzo dobre opinie.

Solgar HY-BIO  kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną – zapewnia kompleksowe uzupełnienie witam ze względu na swój skład.

W suplementach diety bardzo często spotykamy się z jednym problemem – ceny,Solgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną jest jednak idealnym rozwiązaniem dla każdego chcącego wprowadzić w swoją dietę coś nowego.

 

Prawidłowe dawkowanie suplementu

 

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie
Opakowanie: 50 tabletek

Kuracja: 50 dni
Cena: 46zł

 

Cena suplementu diety, na którą stać każdego

 

Biorąc pod uwagę koszty związane z innymi preparatami, cenaSolgar HY-BIO kompleks bioflawonoidowy z witaminą C, dziką różą i rutyną jest na niskim poziomie i każdego na niego stać. Jest to idealne uzupełnienie codziennej diety każdego z nas. Dzięki suplementowi dostarczymy jedynie naturalnych składników.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii