Kategorie

SOLGAR Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie, 60 tabletek

8101201

Preparat Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie jest preparatem na odbudowę kolagenu i keratyny – są to elementy włosów, skóry oraz paznokci.

Więcej szczegółów

 

Cena: 64,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar FORMUŁA WŁOSY, SKóRA, PAZNOKCIE (o szybkim efekcie działania)

 

Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie idealnym sposobem na dbanie o siebie

 

Preparat Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie jest preparatem na odbudowę kolagenu i keratyny – są to elementy włosów, skóry oraz paznokci. Preparat zawiera w sobie organiczną postać siarki MSM, która pozyskiwana jest z sosny. MSM to właśnie składnik odpowiedzialny za odbudowę kolagenu oraz keratyny zawarty w Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie. Opinie osób korzystających z preparaty wskazują również na zawartość alg, które są źródłem krzemu, a także witaminy C - w preparacie posiada ona naturalną postać.

 

Szybki efekt działania – Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie – opinia specjalistów jest jednoznaczna:

- dobrze działa na skórę, włosy i paznokcie,

- chroni organizm dzięki siarce, która ma zdolność jego detoksykacji,

- poprawia pracę wątroby,

- pomaga w likwidacji trądziku.

 

Jedno opakowanie preparatu wystarcza na dwa miesiące kuracji. Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie - cena i skuteczność opisywana przez pacjentów to najlepsza rekomendacja dla osób, które jeszcze się zastanawiają.

 

Zaufaj Solgar Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie – ceną i działaniem przebija wszystkie inne produkty dostępne na rynku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii