Kategorie

SOLGAR Formuła VM-75 wysokiej potencji 30 tabletek

8279001

Solgar FORMUŁA VM 75 to znakomicie skomponowany kompleks witamin i minerałów o wysokiej potencji, ponadto zawiera pełny zestaw najważniejszych antyoksydantów.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 60,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Czujesz się osłabiony? Zaraz po przebudzeniu brakuje CI energii? Popraw swoją witalność! Pomogą CI w tym znakomite witaminy i minerały, które nie zawierają w swoim składzie żadnej chemii, konserwantów ani polepszaczy. Solgar FORMUŁA VM 75 WYSOKIEJ POTENCJI WITAMINY I MINERAŁY TAB. Opinie same pozytywne, widoczne efekty już po kilku dniach zażywania witamin.

 

Solgar FORMUŁA VM 75 to znakomicie skomponowany kompleks witamin i minerałów o wysokiej potencji, ponadto zawiera pełny zestaw najważniejszych antyoksydantów.

 

Solgar FORMUŁA VM 75 WYSOKIEJ POTENCJI WITAMINY I MINERAŁY TABLETKI. Cena 58 zł za 30 tabletek, to niska cena biorąc pod uwagę fakt, iż od wielu lat Solgar FORMUŁA VM 75 figuruje jako zwycięzca w branży naturalnych witamin, minerałów i ziół, zgarniając przy tym liczne cenne nagrody.

 

Solgar FORMUŁA VM 75 WYSOKIEJ POTENCJI WITAMINY I MINERAŁY TABLETKI- opinie mówią o łatwości w użyciu. Preparat na niedobór witamin i minerałów. Polecany szczególnie dla osób o dużej aktywności fizycznej, podczas okresu rekonwalescencji, oraz przy osłabieniu organizmu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii