Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

SOLGAR DHA dla dzieci żelki do żucia (Mądre Rybki), 90 żelków

8684601

Zadbaj o zdrowy rozwój swojego dziecka ze smacznymi żelkami firmy Solgar DHA dla dzieci- Mądre Rybki.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 122,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zadbaj o zdrowy rozwój swojego dziecka ze smacznymi żelkami firmy Solgar DHA dla dzieci- Mądre Rybki.

 

Kwas dokozaheksaenowy odgrywa istotną rolę w procesie kształtowania się i pracy mózgu oraz wzroku, szczególnie ważny w diecie u dzieci.

 

 

Preparat na uzupełnienie codziennej diety dzieci w kwasy omega-3 w formie żelków do żucia firmy Solgar DHA dla dzieci- Mądre Rybki. Opinie Mam dzieci powyżej 4 lat, mówią nam, że maluchy kosztują żelków z przyjemnością dzięki niepowtarzalnemu smaku owoców.

 

Solgar DHA dla dzieci-Mądre Rybki został wyprodukowany w taki sposób aby zapach i smak ryb, za którym dzieci nie przepadają był niewyczuwalny. Smaczne żelki o naturalnym owocowym smaku zawierają aż 100mg kwasu dokozaheksaenowego w jednej żelce SolgarDHA dla dzieci-Mądre Rybki. Cena powinna pozytywnie zaskoczyć konsumentów ponieważ dzięki wyjątkowej formule, preparat nie ma sobie równych.

 

SolgarDHA dla dzieci-Mądre Rybki to olej z ryb tuńczyków w najczystszej postaci. Tuńczyki łowione są na najczystszych morzach Oceany Indyjskiego, a dzięki sposobowi ekstrakcji wyeliminowane zostają wszelkie substancje zanieczyszczające.

 

Solgar DHA dla dzieci Mądre Rybki, cena 122 zł za 90 żelków w opakowaniu.

 

Dawkowanie: 2 żelki na dzień, w trakcie posiłku.

 

Krążą o Solgar DHA dla dzieci Mądre Rybki opinie, między innymi takie, że już po miesiącu stosowania dziecko w okresie żłobkowym zdecydowanie rzadziej choruje. Warto wziąć ten fakt pod uwagę myśląc o zdrowiu Twojego dziecka. 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii