Solgar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

SOLGAR Celadrin 525 MG, 60 kapsułek

8662301

Preparat na stany zapalne stawów Solgar CALANDRIN

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 135,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Lek na stawySolgar CELADRIN na kieszeń każdego.Preparat Solgar CELADRIN korzystnie wpływa na poprawę stanu stawów i ich elastyczność, szybko łagodzi stany zapalne oraz bóle, nie wywołując skutków ubocznych.

Stosowanie Solgar CELADRINU pomaga również w łagodnych dolegliwościach związanych z bólem krzyża, urazami powypadkowymi, artretyzmem, stłuczeniami i naderwanymi wiązadłami. Ponadto badania wykazały, że zmniejsza się stan zapalny skóry który powoduje łuszczycę skóry po kuracji tabletkami Solgar CELANDRIN.Opinie oraz badania kliniczne wykazują, że mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych, które zostały poddane procesowi stabilizacji, aby nie wchodziły w reakcję z tlenem, działa na wiele dolegliwości, których podłoże stanowi stan zapalny w organizmie. A wszystko to znajduję się w Solgar CALANDRINIE. Cena w porównaniu do innych, niesterydowych leków przeciwzapalnych jest na pewno korzystną alternatywą, a swoim działaniem nie ma sobie równych.Preparat na stany zapalne stawów Solgar CALANDRIN, cena 130 zł. To niewiele za jakość jaką otrzymamy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii