Kategorie

SOLGAR Bromelaina 500 mg 30 tabletek

8915001

Bromelaina działa przeciwbólowo i regeneracyjnie w różnego rodzaju urazach , przyspiesza gojenie się ran i wchłanianie antybiotyków. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 87,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Bromelaina działa przeciwbólowo i regeneracyjnie w różnego rodzaju urazach , przyspiesza gojenie się ran i wchłanianie antybiotyków. Działa łagodząco w stanach zapalnych zapalenia stawów, ogranicza agregację płytek krwi oraz reguluję pracę układu odpornościowego. Produkt ten hamuje apetyt i ułatwia trawienie białek. Dodatkowo wykazano, że bromelaina łagodzi infekcje układu oddechowego oraz zmniejsza ból w zapaleniu zatok.

Właściwości:
Bromelanina jest enzymem trawiennym, należącym do grupy hydrolaz. Hydrolazy mogą być aktywne w całym organizmie po podaniu doustnie. Najbardziej znana bromelina została uznana za skuteczne działający składnik już w 1975 roku i od tego czasu była tematem ponad 250 prac naukowych. Bromelaina w dużych ilościach występuje w ananasach . Solgar oferuje Bromelainę ze świeżych ananasów, podczas gdy w większości tanich preparatów uzyskuje się ją z łodygi tego owocu. Skuteczne działanie terapeutyczne uzyskuje się przy gwarantowanej skuteczności enzymatycznej wynoszącej 2000 GDU.
Skład: Jedna tabletka zawiera bromelainę w wysokości 500 mg. (2000 GDU- na 1 gram ze świeżych ananasów)

Sposób użycia:
1 tabletka dziennie.

Ważne informacje:
Produkt nie zawiera cukru, skrobi, soli, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.

Opakowanie:
Szklana buteleczka zawierająca 30 tabletek.

Podmiot odpowiedzialny:
SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.
Ul. Skoroszewska 12
12-495 Warszawa

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii