Kategorie

SOLGAR Bone Support 120 tabletek

4249701

Solgar Ultimate Bone Support to produkt wzmacniający układ kostno- stawowy.

Więcej szczegółów

 

Cena: 130,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Produkt wzmacnia układ kostno-stawowy, jest wskazany w przypadkach osteoporozy, menopauzy fibromialgii, krzywicy czy zapaleniu stawów i kości o rożnej etiologii. Ponadto  jest wskazany dla osób prowadzących regularną, planowaną aktywność fizyczną lub treningi sportowe. 

Właściwości:

Solgar Ultimate Bone Support to zaawansowany kompleks składników służących do odżywiania układu kostnego. Preparat nie tyko zwiększa stopień mineralizacji kości dzięki zapewnieniu  dziennej porcji odpowiedniej ilości wapnia i magnezu w postaci cytrynianu jabłczanu i chelatu aminokwasowego, ale odżywia i ożywia również wszystkie części ruchu wiązane z układem kostnym. Produkt oferowany przez Solgar wzmacnia też układ mięśniowy, ponieważ zawarty w preparacie kwas jabłkowy uczestniczy w cyklu produkcji energii w komórkach mięśniowych.  Wiadomo, że silny i aktywny układ mięśniowy to mocne kości i znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia stanów zapalnych stawów związanych z wiekiem i nadmiernymi obciążeniami. 

Skład:
Wapń (jabłczan+, cytrynian, digicynian+ wapnia) w wysokości 100mg, magnez (jabłczan +, cytrynian (sól magnezowa kwasu cytrynowego), dyglicynian+ magnezu) w wysokości 500 mg witamina K2 (menachinon-7) w wysokości 65 mirkog, 2 mg kwasu borowego, 5 mg cynku (dyglicanianu+), mangan (dygicynian+) w wysokości 2 mg, miedź (dygkicynian +) w wysokości 500 mikrog orz witaminę D (1000 IU, preparat D3, cholekalcyferol) w wysokości 25 mikrog. 

Sposób użycia:

4 tabletki dziennie.

Ważne informacje:

Produkt nie zawiera cukru, soli, drożdży, pszenicy, glutenu, i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiąch.

Opakowanie:
Szklana buteleczka zawierająca 120 tabletek. 

Podmiot odpowiedzialny:

SOLGAR POLSKA Sp. z o.o.

ul. Skoroszewska 12

02-495 Warszawa 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii