Kategorie

SOLGAR Advanced 40+ Acidophilus, 60 kapsułek

8664501

Preparat probiotyczny Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS- dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 84,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Preparat jest źródłem specjalnych szczepów bakterii probiotycznych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego oraz jelit człowieka. Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS jest bogaty w szczepy, które naturalnie występują w ludzkich jelitach, dzięki czemu wykazują zdolność do przetrwania w kwaśnym środowisku żołądka ok. 2 godzin, co sprawia, że preparat probiotyczny przyczynia się do odbudowy flory bakteryjnej układu pokarmowego.

 

Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS, ceną Twojego zdrowia!

 

Celem stosowania preparatu probiotycznego jest wzmocnienie odporności organizmu w trakcie, jak również podczas przyjmowania antybiotyków oraz w okresie osłabienia i infekcji układu pokarmowego oraz jelit. Jest on w postaci bardzo wygodnych i łatwych do przełknięcia kapsułek, w których zamknięty został żel polisacharydowy, który tworzy ochronę wokół bakterii. Rozpuszcza się on dopiero w dwunastnicy- mniej kwaśnym środowisku, niż ma to miejsce w żołądku, tam bakterie są uwalniane. Pozwól swojemu organizmowi wrócić do formy dzięki Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS. Opinie pacjentów potwierdzają jego skuteczne działanie.

 

Cena Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS oraz jego dawkowanie

 

Cena Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS jest stosunkowo niska w porównaniu do jakości i jego skuteczności działania. To, co go wyróżnia, to możliwość zażywania go również podczas spożywanych posiłków.

Kuracja 30 do 60 dni: Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS, opinie o nim i specjaliści potwierdzają, że to wystarczający czas na odbudowę flory bakteryjnej układu pokarmowego. Ceną Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS staje się największą konkurencją na rynku- %PLN!

 

Zadbaj o siebie i swój układ pokarmowy- sprawdź Solgar ADVANCED 40 + ACIDOPHILUS, opiniom pacjentów można zaufać!

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek
Kuracja: 30 do 60 dni

Każda kapsułka zawiera:

B. lactis, BB-12® 300 mln żywych mikroorganizmów

L. acidophilus LA-5® 300 mln żywych mikroorganizmów

L. paracasei, L CASEI 431® 300 mln żywych mikroorganizmów

L. rhamnosus GG, LGG® 300 mln żywych mikroorganizmów

S. thermophilus, TH-4TM 300 mln żywych mikroorganizmów

Sposób użycia

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.Informacje dodatkowe

Naturalne substancje pomocnicze

  • Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:
cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii