> Preparaty na przeziębienie>Sinulan Express Forte aerozol do nosa 15 ml

Kategorie

Sinulan Express Forte aerozol do nosa 15 ml

Cena: 23,75 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3052761

Sinulan Express Forte to wyrób medyczny w postaci aerozolu do nosa, stosowanego w leczeniu objawów zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa różnego pochodzenia.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Sinulan Express Forte to wyrób medyczny w postaci aerozolu do nosa, stosowanego w leczeniu objawów zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa różnego pochodzenia.

Ma innowacyjny i opatentowany skład z unikalnym mechanizmem działania. Działa szybko – po 15 min. nie tylko obkurcza naczynia błony śluzowej nosa, dzięki czemu odtyka nos, ale też redukuje przyczyny problemu, a przy tym nie wysusza błony śluzowej.

Jest bezpieczny, także dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Skuteczność preparatu została potwierdzona w badaniu klinicznym.

Skład:

Składniki: Filmogen II-giej generacji (glicerol, hydroksypropyloceluloza), woda, olejki eteryczne: Eucalyptus globulus, Mentha piperita, Rosmarinus officinalis, Thymus satureioides.

Sposób użycia:

Preparat może być stosowany przez dzieci powyżej 12. roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Dawkowanie: zaaplikować 2–3 razy do każdego otworu nosowego podczas wdechu;

Sposób użycia: powtarzać czynność 2–3 razy dziennie, a w razie potrzeby częściej, aż do całkowitego wyzdrowienia. Jedno opakowanie (15 ml) wystarcza na ponad 120 aplikacji.

Każdorazowo przez pierwszych 10–15 minut po zastosowaniu może być odczuwalne delikatne mrowienie spowodowane mechanizmem działania wyrobu Sinulan Express Forte.

Jeśli podrażnienie jest zbyt intensywne lub utrzymuje się zbyt długo, zaleca się zaprzestanie stosowania wyrobu ze względu na możliwość reakcji alergicznej na jeden ze składników wyrobu Sinulan Express Forte.

Preparat wykazuje działanie około 10–15 minut po aplikacji, powodując znaczny wzrost wydobywania się wydzieliny z nosa. Przez ten czas nie należy wykonywać powtórnej aplikacji. Nasilenie wydobywania się wydzieliny z nosa może trwać nawet 4–6 godzin, w zależności od początkowego stopnia zablokowania dróg nosowych (przekrwienia błony śluzowej nosa).

Należy się skontaktować z lekarzem, jeśli w ciągu 7 dni stosowania aerozolu do nosa Sinulan Express Forte objawy nie ustąpią.

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z listą składników.

Nie należy stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Nie są znane żadne działania niepożądane stosowania wyrobu.

Aerozol do nosaSinulan Express Forte nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia. Ze względu na początkowe uczucie mrowienia nie zaleca się stosowania aerozolu do nosa Sinulan Express Forte u dzieci poniżej 12. roku życia.

Nie są znane żadne działania niepożądane stosowania wyrobu. Aerozol do nosa Sinulan Express Forte nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia.

Przechowywanie: preparat przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać. Po każdorazowym użyciu nałożyć nasadkę ochronną. Nie stosować wyrobu po upływie terminu ważności, po upływie 30 dni od pierwszego otwarcia, ani gdy opakowanie jest uszkodzone.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii