Nasenne i uspokajające

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Nowy

Sen Apotex Spray 24 ml

3501761

Sen Apotex Spray na spokojny sen to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia jakości snu i ułatwienia zasypiania.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 17,11 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Sen Apotex Spray na spokojny sen to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia jakości snu i ułatwienia zasypiania.

Właściwości:
Sen Apotex Spray na spokojny sen to wygodny w użyciu suplement diety Sen Apotex spray zawierający melatoninę, która pomaga skrócić czas niezbędny do zaśnięcia. Zawiera składniki optymalnie wspomagające prawidłowy i zdrowy sen: Melatonina jest składnikiem, który posiada udowodnione działanie wspomagające proces zasypiania. Wspomaga też zmniejszenie subiektywnego odczuwania skutków zmiany strefy czasowej. Suplement diety Sen Apotex w sprayu zawiera w zalecanej dziennej porcji odpowiednią ilość melatoniny (1mg).

Skład:
Składniki Sen Apotex Spray na spokojny sen: Melatonina, nośnik: glicerol, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy bezwodny, substancja konserwująca: sorbinian potasu, naturalny aromat cytrynowy.

Zawartość melatoniny w jednym rozpyleniu/w dwóch rozpyleniach:0,5mg/1mg.

Stosowanie:
Zalecana porcja Sen Apotex Spray na spokojny sen dla dorosłych i dla dzieci powyżej 12. roku życia: dwa rozpylenia. Stosować krótko przed pójściem spać, preparat rozpylać podjęzykowo. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie: 24 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii