Kategorie

SEBORADIN NIGER Intensywna kuracja x 14 ampułek

7049989

Włosy okresowo wypadające, osłabione, potrzebujące silnego wzmocnienia i regeneracji. Pielęgnacja włosów i skóry głowy w przypadku ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu. Dla kobiet i mężczyzn.

Więcej szczegółów

 

Cena: 35,70 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

SEBORADIN NIGER Intensywna kuracja to 14 ampułek na wypadanie włosów dla kobiet i mężczyzn.

 

Kuracja przeciw wypadaniu włosów Seboradin NIGER to ratunek dla kobiet i mężczyzn zmagajacych się z problemem włosów osłabionych i okresowo wypadających. Także dla włosów wymagających intensywnej regeneracji i wzmocnienia, w przypadku ŁZS (łojotokowego zapalenia skóry), łuszczycy i łupieżu – idealny będzie właśnie Seboradin NIGER. Opinie pozytywne użytkownicy produktu argumentują widocznymi efektami: stosowanie 1 ampułki przeciw wypadaniu włosów codziennie przez przynajmniej trzy miesiące gwarantuje szybszy wzrost włosów. Regularne używanie kuracji na wypadanie włosów pomaga także w zahamowaniu tendencji do przetłuszczania się włosów.

 

Kuracja na wypadanie włosów Seboradin NIGER zawiera ekstrakty roślinne, witaminy i olejki eteryczne, które wzmacniają i odżywiają cebulki włosów. Wyciąg z czarnej rzodkwi regeneruje włosy i powoduje ich szybszy odrost. Ważnym składnikiem ampułek przeciw wypadaniu włosów są witaminy z grupy B, które w połączeniu z ekstraktem z kłączy tataraku i olejkiem kolendrowym eliminują problem przetłuszczających się włosów i regulują pracę gruczołów łojowych. W składzie kuracji na wypadanie włosów SEBORADIN NIGER jest także ekstrakt z ziela dziurawca, który skutecznie łagodzi podrażnienia skóry głowy i eliminuje swędzenie. Działające antybakteryjnie i zwalczające powstawanie łupieżu i zmian skórnych olejek z drzewa herbacianego oraz tymol to kolejne podkreślane przez dermatologów jako ważne składniki kuracji przeciw wypadaniu włosów Seboradin NIGER. Opinia pozytywna stosujących ampułki na wypadanie włosów kobiet i mężczyzn, nie jest więc zaskoczeniem.

 

Biorąc pod uwagę bogatą zawartość naturalnych ekstraktów w składzie kuracji przeciw wypadaniu włosów Seboradin NIGER, cena za opakowanie wydaje się atrakcyjna. Zakup jednego opakowania i codzienne stosowanie 1 ampułki przeciw wypadaniu włosów to dwa tygodnie intensywnej kuracji Seboradin NIGER. Cenę sugerowana ustaloną przez producenta dla ampułek przeciw wypadaniu włosów Seboradin NIGER tym bardziej należy uznać za konkurencyjną.

SEBORADIN NIGER Intensywna kuracja na wypadanie włosów dla kobiet i mężczyzn to:

  • ratunek na przerzedzone i wypadające włosy
  • odpowiedź na ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry), łuszczycę i łupież
  • działanie antybakteryjnie i zwalczające powstawanie łupieżu i zmian skórnych
  • zahamowanie tendencji do przetłuszczania się włosów
  • gwarantowany szybszy wzrost włosów

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 Inne produkty w tej samej kategorii