Suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

SCD Xtra Life 75ml Primabiotic

3511721

Prebiotyczny ekstrakt marki PRIMABIOTIC

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 34,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zastosowanie:
Wzrost i aktywność pożytecznych mikroorganizmów występujących w jamie ustnych.
Prebiotyczny ekstrakt wspomagający wzrost i aktywność pożytecznych mikroorganizmów. SCD Xtra Life została stworzona w efekcie przeprowadzenia selektywnego procesu fermentacji ekologicznych: otrębów ryżowych, ryżu brunatnego, owoców papai, wodorostów laminaria digitata z zastosowaniem technologi SCD, a następnie poddana procesowi filtracji od 50 do 0,3 mikrona. Selektywnie fermentowane składniki stymulują wzrost i aktywność pożytecznych mikroorganizmów występujących w jamie ustnych. Zaleca się stosowanie SCD Xtra Life w przypadku wystąpienia pieczenia, suchości, bólu w obrębie jamy ustnej. SCD Xtra life wspiera prawidłową mikroflorę w obrębie błony śluzowej gardła, krtani, górnych dróg oddechowych. Zalecana dzienna porcja: Dorośli: 2-3 aplikacje skierować do jamy ustnej oraz na gardło i połknąć. Stosować do 10x dziennie. Dzieci: 1-2 aplikacji skierować do jamy ustnej oraz na gardło i połknąć. Stosować do 7x dziennie. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Zawartość w jednej aplikacji ok. 0,15ml. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. SCD Xtra Life nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Przechowywanie:

W zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać: w lodówce w temp. powyżej 4°C , spożyć w ciągu 4 tygodni.