Kategorie

Sachol Aftigel 12 ml

9082663

Wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne.

Więcej szczegółów

 

Cena: 18,41 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania i działanie
Wyrób medyczny przydatny w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych na przykład przez stałe lub ruchome protezy bądź aparaty ortodontyczne. Dzięki skuteczności naturalnych standaryzowanych ekstraktów, wyrób ten tworzy ochronną warstwę przykrywającą mikrozmiany i ogranicza bolesne objawy oraz pieczenia. Ponadto sprzyja on procesowi odnowy nabłonka.

Dawkowanie
Nanieść jedną lub dwie krople żelu, aby przykryć całą zmianę, unikając bezpośredniego kontaktu z aplikatorem. Jeśli zmiana jest trudno dostępna, nanieść żel czystym palcem lub gazą. Stosować 3 lub 4 razy na dobę lub częściej, zależnie od potrzeb.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii