Kategorie

Rutinacea MED 30 tabletek do ssania

9079534

Wyrób medyczny Rutinacea MED zapobiega infekcjom dróg oddechowych w okresie grypy i przeziębienia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 7,88 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Preparat może być stosowany w celu zapobiegania infekcjom dróg oddechowych (np. w okresach nasilonego występowania przeziębień i grypy) oraz przy początkowych objawach infekcji. Zawarte w wyrobie polifenole z czystka tworzą na błonie śluzowej gardła fizyczną barierę ochronną. Zapobiega ona wnikaniu do komórek organizmu wirusów i bakterii oraz dalszemu namnażaniu sie tych drobnoustrojów. Wyrób jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
 
Zastosowanie: 
Zapobieganie infekcjom dróg oddechowych w okresie występowania grypy i przeziębienia.
 
Sposób użycia: 
2 tabletki do ssania 4 razy dziennie. W przypadku pogorszenia lub braku poprawy po 2-3 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza. Nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.
 
Składniki: 
Wyciąg suchy z czystka, mannitol, kwas L-askorbinowy, maltodekstryna, aromat truskawkowy, dwutlenek krzemu, rutozyd, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas cytrynowy, poliwinylopirolidon, aspartam, sukraloza, acesulfam K, sacharynian sodu.
 
Przeciwwskazania: 
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Może być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.
 
Ważne wskazówki:
  • Zawiera źródło fenyloalaniny. 
  • W przypadku równoczesnego stosowania produktów leczniczych należy zachować odstęp co najmniej 2 godziny między przyjęciem leków, a przyjęciem wyrobu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. 
  • Chronić od światła i wilgoci.
Podmiot odpowiedzialny:
Aflofarm Farmacja Polska Sp.z o.o.
ul.Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii