Kategorie

Rękawice easyCARE nitrylowe bezpudrowe roz.M x 100 szt.

9081647

EasyCARE bezpudrowe rękawice nitrylowe są produktem najwyższej jakości. Bardzo odporne na przenikanie substancji chemicznych, wirusów i bakterii.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 15,14 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

EasyCARE bezpudrowe rękawice nitrylowe są produktem najwyższej jakości. Bardzo odporne na przenikanie substancji chemicznych, wirusów i bakterii. Posiadają cienkie ściany i teksturę powierzchni palca aby zwiększyć przyczepność i zapewniają doskonałą czułość dotyku.

easyCARE rękawice nitrylowe są zaprojektowane tak, aby zadowolić osoby, których skóra ma tendencję do alergii w kontakcie z nieznanymi substancjami. Rękawiczki Zarys mają zapewnić bezpieczeństwo na wielu poziomach, jak i również maksymalny komfort, co czyni je doskonałym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii