Kategorie

Prontosan żel do przemywania ran 30 ml

8283811

Aby zmniejszyć ryzyko przeniesienia drobnoustrojów do wnętrza rany, do oczyszczania dużych powierzchni wokół rany zaleca się stosowanie roztworu do płukania ran Prontosan®. Jeżeli jest to konieczne, należy odkazić części ciała lub nawet całą powierzchnię z zastosowaniem odpowiednich produktów np. Braunol lub Braunovidon.

Więcej szczegółów

 

Cena: 59,83 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Żel do przemywania ran to produkt, który w szczególności przyda się osobom zmagającym się z głębokimi i trudno gojącymi się ranami różnego typu. Stosując przy każdej zmianie opatrunku odpowiednio dobrany żel do oczyszczania ran, możemy nie tylko znacznie przyśpieszyć procesy gojenia, ale również zapobiec niekontrolowanemu namnażaniu się niepożądanych bakterii. Na szczególną uwagę, ze względu na swoje skuteczne działanie i łatwość aplikacji zasługuje żel Prontosan. Opinie na jego temat zdecydowanie potwierdzają fakt, iż produkt ten daje fenomenalne rezultaty, a oprócz tego jest wyjątkowo delikatny i nie wywołuje żadnych podrażnień ani uczuleń. W zależności od częstotliwości zmiany opatrunku, możliwe jest nawet codzienne stosowanie preparatu Prontosan. Ceny tego żelu są również bardzo atrakcyjne, co dodatkowo przemawia za jego zakupem.

 

Dzięki specjalnie wyselekcjonowanemu składowi żelu do przemywania ran Prontosan możliwa jest skuteczna ochrona rany przed szkodliwymi drobnoustrojami. Dzięki temu – w szczególności w warunkach szpitalnych – rana jest w pełni zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju zakażeniami. Systematyczne stosowanie żelu do oczyszczania ran Prontosan znacznie przyśpiesza proces regeneracji ziarniny oraz nabłonka w miejscu, w którym występuje uszkodzenie skóry. Oprócz tego produkt ten doskonale nawilża rany, jednocześnie umożliwiając ich dokładne chirurgiczne oczyszczanie w razie potrzeby. Produkt jest całkowicie jałowy, a co więcej może być również bezpieczny stosowany przez kobiety w ciąży i matki w okresie laktacji. Także w przypadku leczenia przebytej infekcji rany, możliwe jest w pełni bezpieczne aplikowanie żelu na rany Prontosan. Opinia, jaka zdecydowanie najczęściej przewija się w internecie odnośnie właściwości tego preparatu, akcentuje kwestię jego lekkiej, niezwykle wygodnej podczas aplikacji konsystencji. Na uwagę zasługuje również ponadprzeciętna wydajność preparatu Prontosan. Cena tego żelu w naszej aptece internetowej utrzymuje się na bardzo przystępnym poziomie.

Prontosan żel do przemywania ran to:

  • dokładnie oczyszczona cała powierzchnia rany
  • pełna ochrona przed drobnoustrojami i wszelkimi infekcjami
  • gwarantująca brak podrażnień hipoalergiczna formuła
  • szybsze gojenie się nawet głębokich ran

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii