> Polecamy>Preparaty na grypę

Kategorie

Najczęściej kupowane

Sezon grypowy w pełni, a ty nie uzupełniłeś jeszcze apteczki o niezbędne preparaty na grypę? Najwyższa pora to zmienić. Ale co wybrać, kiedy nie masz pewności, które środki faktycznie zadziałają? I czy leki na grypę bez recepty kupisz także przez internet? Chcąc pomóc Ci walczyć z chorobami w tym szczególnie trudnym czasie przygotowaliśmy odpowiedzi na wszystkie najbardziej nurtujące pytania. Dzięki temu wybór będzie prostszy niż kiedykolwiek, a trafność zakupionych środków więcej niż zadowalająca.

Leki na grypę bez recepty - czy warto je kupić? I czy znajdziesz je w internecie?

W wielu aptekach internetowych znajdziesz szeroki wybór leków na grypę bez recepty, jak również skutecznych preparatów ułatwiających wychodzenie z choroby i liczne suplementy wspomagające organizm w czasie obniżonej odporności. Po zachorowaniu dobrze znaleźć także preparaty działające wzmacniająco w rekonwalescencji, dzięki czemu szybciej wrócisz do zdrowia. Zdecydowanie warto uzupełnić nimi kurację.

Na jakie środki na grypę warto zwrócić uwagę?

  • Preparaty wzmacniające organizm i działające przeciwbólowo w saszetkach. Dzięki możliwości przygotowania gorącego płynu od razu nawodnisz i rozgrzejesz organizm, a przede wszystkim pozwolisz sobie odpocząć i odetchnąć od dolegliwości bólowych. Preparaty na grypę w proszku takie jak Gripex Hot Max czy Theraflu ExtraGrip zawierają najczęściej paracetamol, witaminę C i chlorowodorek fenylefryny, które działają wspólnie, by uśmierzyć ból, poprawić samopoczucie i zmniejszyć obrzęk błony śluzowej nosa. 
  • Środki przeciwbólowe w tabletkach. Najlepiej takie, które działają szybko i skutecznie. Dobrze wiedzieć, które leki na grypę i preparaty są najlepiej tolerowane przez Twój organizm. Jeśli dobrze reagujesz na paracetamol, wybierz na przykład Panadol albo Apap; jeśli z kolei wolisz ibuprofen, możesz wybrać Nurofen Forte albo Ibuprom Max Sprint.


Oprócz tego zaopatrz się w odpowiednie syropy na kaszel, krople na katar, tabletki na gardło i witaminę C.

Preparaty na grypę 

W kategorii 115 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 115 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 115 produktów