> Preparaty na przeziębienie>Preparaty na ból gardła

Kategorie

Najczęściej kupowane

Przyczyny bólu gardła 

Ból gardła to dolegliwość, która zazwyczaj spowodowana jest zapaleniem błony śluzowej gardła wywołanej przez wirusy lub bakterie. Ponadto może występować ból przy przełykaniu, uczucie pieczenia, kłucie i drapanie.

Jego objawem są często infekcji bakteryjnych i wirusowych. Jednak mogą prowadzić do ostrego bólu gardła. Nie należy bagatelizować żadnych dolegliwości, ponieważ nieleczona infekcja gardła może prowadzić do groźnych powikłań, nawet chorób serca, nerek i stawów.

Ból gardła potrafi znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie i pracę, a także pogorszyć samopoczucie. Nie jest to nic przyjemnego, dlatego zawsze należy szukać najskuteczniejszego preparatu.

Preparaty na ból gardła dla dorosłych i dzieci 

Ból gardła można złagodzić, a także skrócić jego występowanie.

Wybierając preparat na ból gardła należy kierować się tym by wspomagał leczenie stanów zapalnych gardła, migdałków oraz zapalenia błony śluzowej gardła i jamy ustnej. Ponadto powinien działać przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, hamować rozwój infekcji gardła. A także zapobiegać pojawieniu się nieprzyjemnych objawów bólowych. Do wyboru mają Państwo:

  •        areozole i spraye do gardła,
  •        pastylki i tabletki do ssania,
  •        syropy na ból gardła,
  •        płyn do płukania gardła.

Natomiast najlepsze preparaty dla dzieci na ból gardła to te w formie płynnej – syropy lub  lizaki na ból gardła, które będą chętniej przyjmowane przez najmłodszych, gdyż one nie kojarzą się im z lekiem,

Preparaty na ból gardła 

W kategorii 178 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 178 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 178 produktów