> Preparaty do higieny

Kategorie

Najczęściej kupowane

Środki i preparaty do higieny osobistej 

Dbałość o higienę osobistą jest niezwykle ważne, niezależne czy dotyczy osoby dorosłej czy dziecka. Powinna być ona wykonywana codziennie. Brak higieny stanowi zagrożenie dla zdrowia, a także wyglądu. Odpowiednia higiena od najmłodszych lat jest w stanie zapewnić odpowiedni rozwój organizmu. Dlatego dobrze wypracować sobie zdrowe nawyki i nie zapominać jak istotna jest higiena oraz odpowiednie produkty do higieny osobistej.

W każdym domu muszą znajdować się środki do higieny osobistej, które ułatwią pielęgnację i zadbanie o swoją czystość. I tak konieczne jest stosowanie w codziennej kąpieli mydła lub żelu do mycia, ale także produktów do higieny intymnej, które będą chroniły przed rożnymi infekcjami.

Nie należy zapominać także o higienie uszu, która powinna sprowadzać się do mycia jego zewnętrznej części oraz pielęgnacji wewnętrznej poprzez usuwanie powstałej tam woskowiny, oraz higienie jamy ustnej, poprzez stosowanie odpowiedniej pasy do zębów czy płynu do płukania jamy ustnej. Produkty należy dobierać w zależności od wieku i od stanu uzębienia.

Artykuły higieniczne niezbędne w każdym domu 

W Aptece Prima 24 znajdziemy również akcesoria na dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu, dla kobiet i mężczyzn, które będą zapewniały dyskrecję, ale też takie, które będą pomocne podczas menstruacji takie jak:

  • podpaski,
  • tampony,
  • wkładki.

Nie zapomnieliśmy też o artykułach higienicznych dla dzieci. Dlatego w swojej ofercie mamy pieluchy, chusteczki nawilżające czy podkłady higieniczne.

Niezbędne jest także wyposażania domowej apteczki w: materiały opatrunkowe, plastry oraz środki dezynfekujące np. żele i płyny antybakteryjne. Ich głównym zadaniem jest ochrona ran przed działaniem czynników zewnętrznych, zapobieganie dalszemu zakażeniu, ale także przyspieszenie procesów gojenia ran i blizn. Dzięki temu zapewnimy bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym.

Preparaty do higieny 

W kategorii 221 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 221 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 221 produktów