Kategorie

Prenatal Uno x 30 kaps.

3079161

Prenatal Uno to formuła składników odżywczych opracowana w oparciu o DNA Protection Formula. Składniki te przygotowują organizm kobiety do ciąży, a także chronią materiał genetyczny (DNA) zarodka. Substancje te usprawniają procesy podziałów komórkowych i zamykanie cewy nerwowej, co korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka.

Więcej szczegółów

 

Cena: 28,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kobieta w ciąży wymaga specjalnej opieki lekarskiej, a wszystko po to, by ona jak i dziecko było w jak najlepszej formie. Dlatego tak istotne jest przyjmowanie przez kobiety witamin. Witaminy dla kobiet w ciąży są niesłychanie istotne. Należy wybrać te, które zaproponuje nam nasz lekarz prowadzący.

 

Wśród różnych witamin dla kobiet w ciąży, jak również witamin przed ciążą ginekolodzy polecają Prenatal Uno. Opinie lekarzy jak i ekspertów z Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wskazują, że przyjmowanie odpowiednio dobranych tabletek z kwasem foliowym jest dobre dla kobiet w ciąży jak również dla kobiet, które do ciąży się przygotowują. W witaminach dla ciężarnych Prenatal Uno kwas foliowy wraz z witaminami z grupy B oraz witaminą D, jodem i imbirem są połączone w taki sposób, by ciążą przebiegała jak najlepiej. Istotnym jest fakt, że dokładnie te witaminy przed ciążą, a zarazem witaminy dla ciężarnych należy przyjmować w czasie przygotowań do ciąży i w jej pierwszym trymestrze pod opieką lekarza. Dzięki stosowaniu witamin przed ciążą organizm kobiety staje się bardziej sprzyjającym miejscem dla powstania zarodka. W sytuacji brania witamin dla ciężarnych w pierwszej części ciąży kobiety pozbywają się nudności, to zasługa tego, że w składzie jest imbir. Dodatkowo dzięki właściwemu połączeniu poszczególnych witamin i folianów, w tym kwasu foliowego dziecko otrzymuje idealne warunki do właściwego rozwoju pod każdym względem. A jak wiadomo dostarczenie niezbędnych składników do rozwoju płodu, jak również do odpowiedniego czucia się matki w trakcie ciąży, jest najistotniejszą sprawą.

 

Witaminy w ciąży muszą być brane według ulotki dostępnej przy Prenatal Uno. Opinia kobiet, które sięgnęły po ten produkt jest jak najbardziej na plus, ze względu na to, że wystarczy pamiętać jedynie o 1 tabletce dziennie, którą łatwo połknąć. Dodatkowo Prenatal Uno cenowo jest bardzo przystępnym preparatem wśród innych tzw. witamin w ciąży. Za 30 tabletek Prenatal Uno cena wynosi około 25 złotych, jest to, więc bardzo mały koszt. Opakowanie starcza na cały miesiąc a kobiety mogą przygotować się świetnie do ciąży, a w pierwszym trymestrze zadbać o swoje dobre samopoczucie, jak również o właściwy rozwój dziecka. W przypadku, gdy kobiecy organizm w trakcie ciąży pobiera różnego rodzaju witaminy w większym stopniu niż zazwyczaj i ta jedna tabletka wydaje się zbyt małą dawką, należy skonsultować się z lekarzem.

 

Prenatal Uno, tabletki:

  • Tabletki dla kobiet w ciąży w pierwszym trymestrze oraz dla kobiet przygotowujących się do ciąży,
  • Zwalczają nudności,
  • Pozwalają na właściwy rozwój płodu,
  • Wystarczy jedna tabletka dziennie,
  • Są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne,
  • Są w przystępnej cenie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii