Kategorie

Prenalen Katar 20 ml

9059468

Spray do nosa dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,92 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Prenalen Katar jest dedykowany specjalnie dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Może być stosowany u dzieci od 3 roku życia. Ze względu na swoje naturalne składniki jest bezpieczny w stosowaniu. Rozrzedza wydzielinę, łagodzi podrażnienia i ułatwia oddychanie.
 
Roztwór izotoniczny soli morskiej – oczyszcza i pielęgnuje błonę śluzową nosa, zapewnia jej odpowiednie nawilżenie.

Kwas hialuronowy – ma właściwości adhezyjne, przylega do błon śluzowych i wiąże wodę w komórkach nabłonka. Dzięki temu błony śluzowe nosa pozostają nawilżone, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w okresie grzewczym i klimatyzowanych pomieszczeniach, gdy powietrze jest suche a pomieszczenia mniej wietrzone.

D-Pantenol – działa odżywczo na skórę, łagodzi podrażnienia związane ze stanem zapalnym i obrzękiem w przewodach nosowych, regeneruje błonę śluzową i podtrzymuje prawidłowy stan fizjologiczny.

Olejki eukaliptusowy i miętowy – działają łagodząco. Dodatkowo olejek eukaliptusowy ma działanie bakteriobójcze.
 
Stosowanie:
1-3 doz w miarę potrzeby do 5 razy dziennie,
dzieci od 3 roku życia: 1 doza do 3 razy dziennie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii