Kategorie

Pregna PLUS, kapsułki, 30 szt

8603301

PregnaPLUS to nowoczesny suplement diety, zawierający starannie dobrany zestaw składników odżywczych w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży. Pomaga uzupełnić dietę w podstawowe, ważne w tym okresie witaminy i minerały. Zawiera rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne dawki kwasu foliowego, żelaza i jodu oraz witaminę D3.

Więcej szczegółów

 

Cena: 39,32 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Ciąża to piękny czas, w którym kobieta musi o siebie dbać dwa razy bardziej. Kobiety, które planują zajść w ciąże również powinny o siebie bardziej zadbać. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, które chcą zostać matkami stworzono witaminy dla kobiet w ciąży. Stosowanie witamin dla kobiet w ciąży jest wskazane przed zajściem w ciążę, w trakcie trwania samej ciąży, jak również i w trakcie karmienia dziecka piersią. Oczywiście trzeba sprawdzić jakie dokładnie zalecenia producenta widnieją na opakowaniu witamin dla ciężarnych. Jednak jeśli już szukamy odpowiednich witamin dla kobiet w ciąży, jak również przed tym ważnym czasem, to warto znaleźć takie, które będą nadawały się na okres przed ciążą, w trakcie jej trwania oraz w momencie karmienia piersią. Dzięki temu nasz organizm będzie dobrze przygotowany do funkcjonowania w tym wyjątkowym czasie.

 

W trakcie ciąży bardzo ważny jest kwas foliowy. Niedobory kwasu foliowego powodują zmęczenie i ogólne złe samopoczucie w czasie ciąży, dlatego tak ważne jest uzupełnianie kwasu przez witaminy dla ciężarnych.

 

Wybierając witaminy w ciąży warto zwrócić uwagę na Pregna Plus, opinie bowiem o tych kapsułkach są bardzo dobre. A wszystko dlatego, że są to witaminy, które należą do jednych z nowszych suplementów diety. Przez, co ich skład jest bardzo starannie skomponowany. Witaminy Pregna Plus zawierają nie tylko kwas foliowy, ale również wapń, żelazo, witaminę D, jod, cynk, witaminę B12 i B6, witaminę D i kwasy omega 3. Te wszystkie składniki sprawiają, że wszystkie niezbędne procesy pozwalające na zdrowy rozwój dziecka w brzuchu matki, jak również wspomagające dobre samopoczucie matki są tym, co najlepsze w czasie ciąży. Dlatego Pregna Plus opiniami przekonuje wiele kobiet w ciąży do sięgnięcia właśnie po ten suplement diety.

Pregna Plus, witaminy dla kobiet w ciąży:

  • Suplement diety dla kobiet w ciąży, kobiet planujących zajść w ciążę i kobiet karmiących,
  • Zawiera unikalną kompozycję witamin i minerałów,
  • Ma postać kapsułek,
  • Zaleca się stosować jedną kapsułkę dziennie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 Inne produkty w tej samej kategorii