Kategorie

Płyn do czyszczenia 0.5l lawenda Primabiotic

9089195

Priobiotyczny płyn do sprzątania całego mieszkania marki PRIMABIOTIC

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zastosowanie:
Probiotyczny płyn o lawendowym zapachu do sprzątania całego mieszkania: powierzchni mebli, blatów, podłóg, armatur kuchennych i łazienkowych itp.


Działanie:

Usuwa zabrudzenia, biodezynfekuje armatury kuchenne i łazienkowe, usuwa kurz z półek, szafek, mebli. Doskonale myje lustra i szyby. Zawarta w płynie pożyteczna mikroflora hamuje rozwój patogenów i alergenów. Higienizuje powierzchnie, nadając przy tym świeży, cytrynowy zapach. Zawarte w płynie enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie. 


Polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.


Sposób użycia:
 

Opryskać i przetrzeć zabrudzone/tłuste powierzchnie (szyby, lustra, powierzchnie szklane, meble armatury kuchenne i łazienkowe). Nie wymaga użycia rękawic ochronnych.


Przechowywanie:
 

W zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Po otwarciu:
 

Zużyć w ciągu 5 tygodni. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą, w przypadku spożycia popić dużą ilością wody.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii