> Wsparcie płodności u kobiet i mężczyzn - Fertilman Plus i Fertilwomen Plus

Kategorie

Najczęściej kupowane

Wsparcie płodności u kobiet i mężczyzn - Fertilman Plus i Fertilwomen Plus

Wsparcie płodności u kobiet i mężczyzn - Fertilman Plus i Fertilwomen Plus

Płodność u kobiet i mężczyzn

Wielu osobom wydaje się, że staranie o dziecko nie jest skomplikowane. Tysiące kobiet zachodzi w ciąże jeszcze zanim tak naprawdę rozpocznie planowanie ciąży.

Jednak co w sytuacji gdy mijają kolejne miesiąca i nadal nic? Pojawia się wtedy stres, obawy i nerwy.   

Starając się o dziecko w pierwszej kolejności należy skonsultować się z lekarzem i wykonać podstawowe badania. Kobiety przede wszystkim powinny mieć wykonane USG narządów rodnych oraz cytologię. Warto również by lekarz wykonał badanie czystości pochwy. Ponadto powinien zadbać by kobieta przed zajściem w ciąże miała wyleczone wszystkie infekcje i inne nieprawidłowości układu rozrodczego oraz moczowego.

Natomiast u mężczyzny powinny zostać wykonane badania na płodność, określające jakość nasienia oraz ilość plemników.

Problemy z płodnością nie zawsze są związane z poważną chorobą. Wpływ na to może mieć przede wszystkim niewłaściwy styl życia, zła dieta i nadużywanie alkoholu i papierosów. Dlatego tak ważne jest by wybrać się na wizytę do specjalisty i ustalić czy wszystko jest w porządku.

                                                            

Jak poprawić płodność?

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, warto utrzymywać zdrowy styl życia. Warto wprowadzić do swojej codziennej diety suplementy poprawiające płodność. Muszą być to produkty, które zawierają w składzie witaminy, minerały i aminokwasów. Dla kobiety muszą być to inne składniki niż dla mężczyzny.

Takie preparaty mogą wpłynąć korzystnie na regularność cyklu miesiączkowego oraz jakość męskiego nasienia.

Mężczyźni tabletki na płodność powinni przyjmować nie tylko wtedy, kiedy starające się o potomstwo. Również ważne jest by na co dzień wspierali swoją potencję i sprawność seksualną, a także odpowiedni poziom testosteronu we krwi.

Wsparcie płodności z Fertilman Plus i Fertilwomen Plus

Warto wspomóc swój organizm, w momencie, kiedy zaczynamy starać się o dziecko.

Na rynku dostępny jest preparat FertilMan Plus dla mężczyzn na płodność, bogaty w wyciągi roślinne oraz szereg korzystnych witamin i minerałów, poprawiające jakość nasienia, ale także sprawność seksualną. Specjalnie dobrana formuła ma pozytywny wpływ na ruchliwość plemników, ich liczbę, morfologię i objętość spermy.

Przyczyniają się do tego zawarta w FertilMan Plus: L-karnityna, selen, cynk, miedź oraz chrom, które są podstawą programu naprawczego dla organizmu mężczyzn. Gdyż niedobory tych składników zmniejszają ilość plemników w nasieniu i mogą zaburzyć poziom testosteronu.

                                        

Natomiast dla kobiet zalecane jest by stosować FertilWoman Plus, który zwiększa szanse na poczęcie dziecka. Dlatego warto uzupełnić dietę w kompleks witamin, minerałów, a także innych składników odżywczych, w nim zawartych. Dobrane są w taki sposób by zapewniały wsparcia kobiecej płodności.

Suplementacje należy wprowadzić minimum 3 miesiące przed planowanym zapłodnieniem. Uzupełnione w organizmie składniki odżywcze pozwolą pozytywnie wpłynąć na przebieg ciąży i rozwój dziecka.  

FertilWoman Plus zawiera szereg aminokwasów i składników odżywczych, a także:

  •        - kwas foliowy – który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju układu nerwowego dziecka,
  •        - jod - wpływa na prawidłowy rozwoju płodu,
  •        - witamina D3 - jest istotna dla rozwoju układu kostnego,
  •        - żelazo – zapobiega powikłaniom rozwojowym płodu.
  •                                     

FertilWoman Plus i FertilMan Plus to preparaty witaminowo-mineralne dla kobiet i mężczyzn, których formuły zostały opracowane w taki sposób, by korzystnie wpływać na funkcjonowanie układu rozrodczego.

Te produkty zalecane są parom, które starają się o potomstwo, ponieważ problemy z płodnością dotykają coraz większą ilość społeczeństwa. 

Zatem wybierając produkty firmy  Medimes, można odpowiednio wspomóc i przygotować swój organizm.

                     

 

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz