> Światowy Dzień Serca

Kategorie

Najczęściej kupowane

Światowy Dzień Serca

Światowy Dzień Serca

Na całym świecie z powodu chorób sercowo-naczyniowych umiera rocznie ponad 17,9 mln ludzi.

Społeczeństwo nie jest świadome jakie działania mogą podjąć, aby zapobiegać i kontrolować zdrowie swojego serca. Dlatego co roku 29 września obchodzimy Światowy Dzień Serca.

Jego celem jest przede wszystkim zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat chorób serca, ale także promowanie zdrowego stylu życia.

Co najmniej 80% problemów zdrowotnych związanych z sercem spowodowane jest paleniem tytoniu, niezdrową dietą i brakiem aktywności fizycznej.

Choroby serca prowadzą do zaburzeń funkcjonowania całego układu krążenia. Ich ryzyko wzrasta wraz z wiekiem. Choroby serca i układu krążenia są największym zagrożeniem dla życia.

                 Najczęstsze choroby serca

Preparaty wspierające prace serca

Z problemami układu krążenia o podłożu sercowym, coraz częściej muszą zmagać się bardzo młode osoby. Układ krążenia jest niezwykle istotny dla życia i zdrowia człowieka, a także prawidłowego funkcjonowanie pozostałych układów organizmu. Dlatego warto zażywać niezbędne witaminy i minerały, które będę w stanie go usprawnić. Doskonale sprawdzi się:

Naturell Koenzym Q10 Forte to suplement diety, który ogranicza szkodliwe działanie wolnych rodników, wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe oraz korzystnie wpływa na pracę mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego, zwiększa ogólną wydolność fizyczną organizmu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Natomiast suplement diety Omega-3 1000mg od firmy Laboratoria Natury jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych głównie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) oraz kwasu eikozapentaenowego (EPA). Zażywanie Omega-3 1000mg  wykazuje korzystny wpływ na pracę serca oraz  pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu trójglicerydów, ponadto wykazuje działanie antyoksydacyjne. Ten produkt dodatkowo wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mózgu jak i wpływają na prawidłowe widzenie.

                            Preparaty na serce

Pracę serca można również wspomóc preparatami od firmy Primabiotic, są to:

  •         - Kapsułki Primabiotic Na serce wspomagający funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Jest to naturalna kompozycja owoców i ziół, a także
  •         - Herbatka ziołowo-owocowa Primabiotic na serce, która stworzona została z myślą o wszystkich osobach, które chcą zadbać o prawidłową pracę serca i układu krążenia. W herbacie Primabiotic na serce zawarty został: głóg, serdecznik oraz kwiat arniki, które wzmacniają naczynia krwionośne, pomagają unormować ciśnienie i dbają o kondycję serca.
  •                      Primabiotic na serce

Produkty na cholesterol

Zbyt niski, a także zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka, gdyż może prowadzić do groźnych chorób układu krążenia. Warto regularnie się badać, aby wspierać pracę swojego serca i zbytnio go nie obciążać. Dlatego należy stosować kapsułki Monolipid K Forte, które naturalnie obniżają poziom cholesterolu.

Regularnie stosowanie Monolipid K Forte od firmy Xenico Pharma zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, gdyż wykazuje działanie ochronne na naczynia krwionośne.

Cardiostatil również zawierający składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

Ponadto kapsułki Cardiostatil:

  •         - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego;
  •         - pomagają w utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny;
  •         - pełnią rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego;
  •         - pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych;
  •         - wspierają prawidłową produkcji czerwonych krwinek;
  •         - przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  •                   Produkty na cholesterol

Aby uniknąć chorób serca i układu krążenia, warto regularnie się badać. Ludzi organizm bez prawidłowo działającego serca nie może funkcjonować. Dlatego należy szczególnie o nie dbać, już od najmłodszych lat.

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz