> Sterimar woda morska dla dorosłych

Kategorie

Najczęściej kupowane

Sterimar woda morska dla dorosłych

Sterimar woda morska dla dorosłych

Katar i zatkany nos powodują problemy z oddychaniem. Mogą być one wynikiem przeziębienia lub alergii. Niezależnie od tego jaka jest ich przyczyna, konieczne jest nawilżenie i przeczyszczenie śluzówki nosa, aby udrożnić i uszczelnić dostęp powietrza do górnych dróg oddechowych.  Doskonały rozwiązaniem jest woda morska. Co ważne, jest na tyle bezpieczna, że może być stosowana przez dorosłych, ale również przez dzieci.

Sterimar woda morska do nosa

Sterimar Zatkany Nos to hipertoniczny roztwór wody morskiej wzbogacony miedzią.  Należy go stosowania podczas infekcji i incydentów alergicznych.

Sterimar w sposób naturalny udrażnia nos oraz łagodzi:

  •        - przekrwienie śluzówki nosa podczas przeziębienia,
  •        - zapalenie śluzówki nosa i gardła,
  •        - alergiczny nieżyt nosa,
  •        - zapalenie zatok przynosowych.

Dzięki połączonemu działaniu antyseptycznemu soli i miedzi pomaga przeciwdziałać namnażaniu się bakterii, a także zmniejsza ryzyko nadkażenia bakteryjnego z jamy nosowej.

Roztwór hipertoniczny do nosa Sterimar rozrzedza nadmiar wydzieliny i oczyszcza śluzówkę nosa, zapobiegając rozwojowi infekcji poprzez oczyszczanie nosa i wspomaganie usuwania bakterii i wirusów znajdujących się w wydzielinie śluzowej. Dlatego warto stosować Sterimar na zatkany nos.

Woda morska Sterimar to wygodny w użyciu i w 100% naturalny preparat, bogaty w mikroelementy, który nie zawiera konserwantów.

                          

Sterimar Spray do nosa

Udrożnienie i pielęgnacja nosa to niezwykle ważna czynność, którą należy wykonywać jak najczęściej. Można do tego użyć Sterimar Higiena nosa. Sprawi on, że w nosie nie będzie zalegała wydzielina,  nie będą rozwijały się zakażenie oraz związane z nimi komplikacji takie jak zapalenia zatok.

Spray do nosa Sterimar stosowany jest do nawilżania i codziennej higieny nosa, ale również w profilaktyce patologii nosa.  Izotoniczny roztwór wody morskiej Sterimar przeznaczony do nawilżania i codziennej higieny nosa.

Spray Sterimar szczególnie powinien być używany wykorzystywany w sezonie grzewczym, a także przez osoby przebywające w klimatyzowanych pomieszczeniach, ponieważ nawilża śluzówki nosa i zapobiega ich wysuszeniu. Ponadto oczyszcza nos z drobnoustrojów i zanieczyszczeń, takich jak kurz i alergeny.

Sterimar spray do nosa pozwala rozrzedzić i usunąć śluz dzięki czemu ułatwia oddychanie. Ponadto przywraca naturalne funkcje błony śluzowej nosa. Jego regularne stosowanie może zapobiegać nawrotom infekcji górnych dróg oddechowych.

Woda morska Sterimar do nosa idealnie sprawdzi się do:

  •        - otwierania kanałów zatokowych nosa,
  •        - usprawnienie pracy nosa,
  •        - usuwanie śluzu z górnych dróg oddechowych.

Spray do higieny nosa Sterimar dostępny jest w dwóch rozmiarach:

Firma Biocodex w swojej ofercie posiada wodę morską do nosa przeznaczoną dla niemowląt i małych dzieci, w trosce o ich zdrowie. Zatem dla najmłodszych należy wybrać Hipertoniczny spray do nosa Sterimar baby lub Sterimar baby aerozol do higieny nosa.

Wśród chętnie kupowanych przez pacjentów preparatów firmy Biocodex są również preparaty probiotyczne takie jak Alflorex – dla dorosłych oraz Symbiosys Bifibaby krople dla dzieci, które wzmacniają i wspomagają mikroflorę jelitową. Również lek Enterol, który skutecznie przeciwdziała biegunce cieszy się dużym zainteresowaniem. Firma Biocodex tworzy swoje produkty z myślą o zdrowiu dorosłych, jak i dzieci.

                                    

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz