> Sterimar dla dzieci - woda morska do nosa

Kategorie

Najczęściej kupowane

Sterimar dla dzieci - woda morska do nosa

Sterimar dla dzieci - woda morska do nosa

Sterimar baby na katar dla dzieci

Katar to jedno z największych wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się dzieci, a także ich rodzice.  Zazwyczaj towarzyszy przeziębieniom. Dlatego muszę borykać się oni ze zmęczeniem i rozdrażnieniem, które spowodowane są  problemy z oddychaniem, a co za tym idzie również ze snem.

Brak apetytu i kłopoty z zasypianiem przekładają się nie tylko na pogorszenie samopoczucia, lecz także wolniejszy powrót do zdrowia.

Każde dziecko do 1. roku życia oddycha wyłącznie przez nos, dlatego karat w tym czasie jest naprawdę poważną dolegliwością, której nie należy bagatelizować.

Dlatego na katar dla najmłodszych doskonale sprawdzi się woda morska, dzięki której będzie można szybko pozbyć się wydzieliny z górnych dróg oddechowych dziecka.

Hipertoniczny spray do nosa Sterimar baby to preparat, który poradzi sobie z katarem, niezależnie od tego jaka jest jego przyczyna. Doskonale poradzi sobie z bakteriami, wirusami i alergenami, które atakują nos, a także w sytuacji wysokiego zanieczyszczenia lub nadmiernie przesuszonego powietrza. Spray Sterimar baby jest bezpiecznym i pewnym rozwiązaniem, zapewniającym komfort zarówno dla niemowląt oraz małych dzieci.

Sterimar baby jest dodatkowo wzbogacony miedzią, dzięki czemu szybko udrażnia nos i pomaga walczyć z przeziębieniem u dzieci.

Izotoniczny roztwór fizjologiczny wody morskiej Sterimar baby to naturalne i sprawdzone rozwiązanie na udrożnienie górnych dróg oddechowych.

                                     

Sterimar baby do higieny nosa dla dzieci

Udrożnienie i pielęgnacja noska u dzieci to niezwykle ważna czynność. Sprawi to, że katar nie będzie zalegał w nosie, a dzięki temu będzie można zapobiec rozwijaniu się kolejnych zakażenie i komplikacji m.in. zapalenia zatok.

Sterimar baby aerozol do higieny nosa przeznaczony do stosowania dla niemowląt i małych dzieci. Zapewnia nawilżanie nosa i może być używany do codziennej higieny nosa.

Odpowiednie nawilżanie nosa dziecka zapobiega wysuszeniu śluzówki, zwłaszcza w sezonie grzewczym, w klimatyzowanych pomieszczeniach. Natomiast regularna higiena nosa pozwala oczyścić drogi oddechowe nosa, co ułatwia swobodne oddychanie również podczas snu.  

Co ważne Sterimar zawiera mikroelementy i pierwiastki śladowe pochodzące z wody morskiej takie jak miedź, mangan, selen, cynk i żelazo, które przyczyniają się do łagodzenia obrzęku śluzówki nosa.

Woda morska Sterimar Baby na katar idealnie sprawdzi się do:

  •         - otwierania kanałów zatokowych nosa dziecka,
  •         - usprawnienie pracy nosa,
  •         - usuwanie śluzu z górnych dróg oddechowych.

Aerozol do higieny nosa dostępny jest w dwóch rozmiarach:

Do zalet preparatu Sterimar baby możemy zaliczyć:

  •         - naturalny skład i brak konserwantów,
  •         - możliwość wygodnego i bezpiecznego zaaplikowania produktu - może być stosowany w każdej pozycji, gdyż zapewnia delikatne i stałe ciśnienie roztworu podawanego do nosa,
  •         - specjalny aplikator z bezpieczną końcówką, która dostosowana jest do małych nosków dzieci.

Firma Biocodex w trosce o zdrowie dzieci kładzie szczególny nacisk na jakość i skład Sterimar baby. Nieustannie udoskonala swoje produkty aby wspierać rodziców w walce z katarem u swoich pociech i pozwolić im na swobodny rozwój.  

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz