> Silikonowe plastry Sutricon na blizny u dorosłych i dzieci

Kategorie

Najczęściej kupowane

Silikonowe plastry Sutricon na blizny u dorosłych i dzieci

Silikonowe plastry Sutricon na blizny u dorosłych i dzieci

Silikon od wielu lat wykorzystywany jest w medycynie, między innymi w leczeniu blizn, zarówno świeżych, jak i wieloletnich. Stosowany jest jako główna substancja żeli i plastrów.

Silikon jest bezpieczny, trwały, miękki i elastyczny w kontakcie ze skórą. Przepuszcza niektóre substancje medyczne oraz gazy, a jednocześnie hamuje utratę wody.  Dlatego wykorzystywany jest w leczeniu ran podczas procesu ich gojenia.

Silikon można stosować na wszystkie rodzaje blizn. Plastry silikonowe sprawdzą się na blizny o dużej powierzchni, takie jak blizny po urazach nabytych w wypadkach, na skutek oparzeń, a także na blizny pooperacyjne.

Plastry silikonowe Sutricon na blizny

Blizny to defekty, których chcemy się pozbyć jak najszybciej. Oprócz elementów estetycznych, wiążą się one także z bólem, a także nieprzyjemnym odczuciem ciągnięcia się skóry. W efekcie ciało musi  zmagać się z różnymi ograniczeniami. Jednak występowaniu blizn towarzyszy jednak nie tylko dyskomfort fizyczny, ale również psychiczny. Dlatego warto sięgnąć po produkt, który będzie w stanie wyeliminować widoczność i odczuwalność blizn.

                  Plastry silikonowe Sutricon

Sutricon silikonowe plastry na blizny można stosować wyłącznie na wygojone rany. Proces gojenia się rany trwa zwykle kilka tygodni. Dopiero wtedy możemy rozpocząć terapię przy użyciu preparatów silikonowych na blizny. Regularne stosowanie plastrów silikonowych Sutricon poprawia wygląd blizn, rozjaśnia je i zmniejsza ich powierzchnię.

                              Plastry Sutricon

Plastry Sutricon można stosować na wiele rodzajów blizn, między innymi na:

  •         - blizny pooperacyjne - powstałe w wyniku założenia szwów, na głębszych ranach, które dotyczyły nie tylko przerwania ciągłości skóry, ale również tkanej położonych głębiej. Powstają w wyniku operacji chirurgicznej lub plastycznej.
  •         - blizny pooparzeniowe – głównie charakteryzują się tym, że są czerwone, rozległe, wypukłe, często swędzące. Blizny po oparzeniu związane są z dużym bólem, długim czasem gojenia oraz mało estetycznym wyglądem.
  •         - blizny przerostowe – łatwo je rozpoznać, ponieważ są czerwone, pogrubiałe i uniesione powyżej poziomy skóry.
  •         - keloidy (bliznowce) - jest to nieprawidłowa reakcja skóry na uraz, ich przyczyną jest indywidualna skłonność do nadprodukcji kolagenu.
  •         - blizny potrądzikowe - które powstają gdy proces gojenia zostaje zakłócony i wytwarza się zbyt mało kolagenu. Głębokość i szerokość blizn zależna jest od wielkości i stopnia zaawansowania trądziku.
  •         - rozstępy – jest to szczególny rodzaj blizn. Najczęściej zmagają się z nimi kobiety w ciąży lub osoby które w szybkim czasie schudły, a następnie przybrały na wadze (skóra została poddana nadmiernemu rozciąganiu). Jest to jednak problem, z którym walczą również nastoletnie osoby, w okresie dojrzewania.

W ofercie firmy Verco, dostępne są także plastry silikonowe Sutricon CC na blizny po cesarskim cięciu.

                                      Plastry Sutricon CC

Plastry silikonowe Sutricon redukują dyskomfort w postaci bólu i swędzenia skóry, a także łagodzą uczucie ciągnięcia skóry. Przy regularnym ich stosowaniu można spodziewać się poprawy wyglądu zarówno świeżych jak i starych blizn. Dzięki plastrom Sutricon będzie można szybko pozbyć się pozbyć się nieestetycznych zmian i blizn.

Plastry silikonowe Sutricon Kids

Dzieci w okresie rozwoju są narażone na różnego rodzaju wypadki w wyniku których mogą pojawić się zadrapania i skaleczenia. Dzieje się tak ponieważ skóra dziecka jest niezwykle delikatna i wystarczy chwila by uległa uszkodzeniu. Zatem każdy upadek może spowodować pojawienie się nowych ran, a w następstwie blizn, które mogą towarzyszyć im całe życie.

Z pomocą przychodzą silikonowe plastry Sutricon Kids na blizny dla dzieci. To one w krótkim czasie zmniejsza widoczność blizn, a także sprawiają, że stają się one gładsze, a ich powierzchnia znacznie się zmniejsza. Plastry Sutricon Kids wspierają naturalny procesy gojenia blizn u dzieci.

                                            Plastry Sutricon Kids

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz