> Seni Lady Normal na problemy z nietrzymaniem moczu

Kategorie

Najczęściej kupowane

Seni Lady Normal na problemy z nietrzymaniem moczu

Seni Lady Normal na problemy z nietrzymaniem moczu

Problem nietrzymania moczu 

Nietrzymanie moczu to problem już dość powszechny. Dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Ta sytuacja potrafi znacząco obniżyć komfort ich życia, wpływać negatywnie na życie seksualne, a także może powodować wycofywanie się ze społeczności, w obawie przed pojawieniem się nieprzyjemnego i nieoczekiwanego zdarzenia.

Nietrzymanie moczu objawia się mimowolnym upuszczaniem moczu lub uczuciem ciągłego parcia na pęcherz. Nie należy bagatelizować tych sygnałów, nawet najmniejszych, ponieważ mogą one być oznaką rozpoczynającego się problemu. Warto wtedy udać się do lekarza w celu zdiagnozowania choroby i rozpoczęcia leczenia. Zwłaszcza, że problem nietrzymania moczu często związany jest z innymi chorobami, nie tylko dotyczących układu moczowego.

Nietrzymanie moczu to sytuacja utrudniająca wykonywanie podstawowych zadań życiowych. Wiąże się ona z dużym dyskomfortem ponieważ mimowolny, niekontrolowany wyciek moczu może nastąpić w ciągu dnia lub w nocy. W zależności od rodzaju tej dolegliwości oraz stopnia jej nasilenia, ilości wydobywającego się moczu może pojawiać się w różnych sytuacjach i różnej wielkości. Wyróżnić możemy kilka rodzajów nietrzymania moczu:

 •        - wysiłkowe nietrzymanie moczu – występuje, gdy pęcherz jest pod ciśnieniem podczas kaszlu, kichania, śmiechu. Nie towarzyszy mu jednak uczucie parcia i konieczność wizyty w toalecie. Jego przyczyną są zwykle osłabienie lub uszkodzenie mięśni dna miednicy i zwieracza cewki moczowej.
 •       - nietrzymanie moczu z nagłym parciem – mocz wycieka w wyniku nagłej i intensywnej  potrzeby skorzystanie z toalety lub zaraz po powrocie z niej. Samoistna utrata moczu poprzedzona jest silnym parciem, a także nietrzymanie moczu w spoczynku. Najczęstsza przyczyną nietrzymanie moczu z parcia nadczynności mięśni wypieracza, które kontrolują pęcherz.
 •        - mieszane nietrzymanie moczu - rozpoznaje się ją, gdy występują objawy zarówno wysiłkowego nietrzymania moczu i nietrzymania moczu z nagłym parciem.
 •        - nietrzymanie moczu z przepełnienia- często spowodowane jest niedrożnością pęcherza, zatem niemożliwe jest jego całkowite opróżnienie.

W tej sytuacji pomocna będzie marka Seni, która oferuje szeroką gamę produktów na dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu. Wystarczy tylko dobrać produkt w zależności od nasilenia problemu.

                                                                                        

Dlaczego warto wybrać wkładki urologiczne Seni Lady Normal? 

Wkładki urologiczne Seni Lady Normal zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które zmagających się z kropelkowym, lekkim i średnim nietrzymaniem moczu.

Wkładki Seni Lady Normal:

 •        - gwarantują dyskrecję, ponieważ są niewidoczne pod ubraniem,
 •        - zapewniają wysoki poziom chłonności, ochronę przed wilgocią i przeciekaniem,
 •        - zawarte w nich mikrogranulki neutralizacją nieprzyjemny zapach moczu,
 •        - wszystkie elementy w nich zastosowane zostały przetestowane dermatologicznie,
 •        - nie podrażniają skóry,
 •        - posiadają osłonki boczne, których zadaniem jest ochrona przed wyciekami moczu na zewnątrz,
 •        - mają anatomiczny kształt, który dopasowuje się do ciała kobiety i nie noszenie ich nie jest uciążliwe.
 •                                                                                                                                                     

Wiele osób zmagających się z nietrzymaniem moczu, próbuje poradzić sobie z jego skutkami, stosując podpaski przeznaczone dla kobiet w okresie menstruacji. Nie jest to dobry pomysł. Podpaski nie są wystarczającym zabezpieczeniem. Nie poradzą sobie one zatem z wchłonięciem moczu i wydobywającym się zapachem. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego produktu. Zatem warto sięgnąć po wkładki urologiczne Seni Lady Normal, które zapobiegną powstanie krępującej sytuacji.

W sytuacji, kiedy problem nietrzymania moczu będzie dotyczył mężczyzny należy sięgnąć po Seni Man Normal Anatomiczne wkłady urologiczne dla mężczyzn, które kształtem dopasowują się do męskiej bielizny, zapewniając im dyskrecję i komfort.

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz