> Ortanol Max w leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego

Kategorie

Najczęściej kupowane

Ortanol Max w leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego

Ortanol Max w leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego

Ortanol Max na dolegliwości żołądkowe

Bardzo powszechnymi dolegliwościami w dzisiejszym świecie jest refluks żołądkowo-przełykowy. To nieprzyjemne schorzenie charakteryzujące się zgagą, zarzucanie treści żołądkowej. Jego przyczyny mogą być różne i mogą dotyczyć osób w każdym wieku. Leczenie jego objawów polega na zmniejszeniu ilość kwasu solnego wydzielanego w żołądku.

Odczucie nieprzyjemnego pieczenie w przełyku oraz w okolicach mostka, to zgaga. To uczucie potrafi sprawić ogromny dyskomfort, dlatego warto skorzystać z Ortanol Max.     

                                      

Ortanol Max polecany w leczeniu zgagi.

Zawarta w preparacie substaniacja czynnna: omeprazol hamuje nadmierne wydzielanie kwasu żołądkowego, dzięki czemu zapobiega drażniącemu działaniu treści żołądkowej na przełyk, dodatkowo lek w swoim składzie zawieraj hydroksypropylocelulozę o niskim stopniu podstawienia, laktozę bezwodną, celulozę mikrokrystaliczną, powidok, polisorbat 80, talk, tlenek magnezu, sterynian magnezu, cytrynian tri etylu, dyspersję typu C oraz kopolimer kwasu metakrylowego.

Cofanie się treści pokarmowej z żołądka do przełyku może powodować wymioty i problemy z oddychaniem. Często objawy przy zmaganiach z refluksem nasilają się w pozycji leżącej lub przy pochylaniu się. Niektóre potrawy również powodują silniejszą reakcję związaną z oddziaływaniem soku żołądkowego na śluzówkę przełyku. Zatem należy zażyć lek Ortanol Max, by pozbyć się powstałych przypadłości i swobodnie korzystać z życia.

                                                                                      

Ortanol Max:

  • - pozwala zmniejszyć wydzielanie kwasu solnego w żołądku,.
  • - działa szybko i na długo zapobiega nieprzyjemnym dolegliwościom,
  • - wystarczy jedna kapsułka na dobę, by pozbyć się problemu.

                   

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz