> Mucovagin globulki - nawilżenie i odnowa błony śluzowej pochwy

Kategorie

Najczęściej kupowane

Mucovagin globulki - nawilżenie i odnowa błony śluzowej pochwy

Mucovagin globulki - nawilżenie i odnowa błony śluzowej pochwy

Podrażnienia i infekcje pochwy

Pochwa to element układu rozrodczego kobiety. Oprócz funkcji związanej z prokreacją, stanowi ona także kluczowy obszar odczuwania przyjemności seksualnej przez kobiety.

Pochwa to miejsce naprawdę wrażliwe i delikatne. Ponadto jest doskonale ukrwiona i wilgotna, co szczególnie naraża ją na działanie szkodliwych drobnoustrojów.

W związku z tym choroby pochwy mogą zdarzać się naprawdę często. Przede wszystkim wpływa na to nieprawidłowa flora bakteryjna lub niedostateczna higienę miejsc intymnych. Ale zdarza się też, że do podrażnień pochwy dochodzi z powodu stosowania zbyt mocnych produktów do higieny intymnej.

Większość chorób, a w zasadzie infekcji, które atakują pochwę mają podłoże bakteryjne, wirusowe lub grzybicze. Pochwa też może ulec uszkodzeniom zewnętrznym na przykład podczas skaleczenie przy depilacji.

Globulki dopochwowe Mucovagin 

U kobiet bardzo często występuje także suchość pochwy. Jest to spowodowane obniżeniem produkcji śluzu pochwowego. Wywołuje to dyskomfort, świąd okolic intymnych, a także ból podczas stosunku płciowego. Poza dolegliwościami fizycznymi, suchość pochwy ma również negatywny wpływ na stan psychiczny u kobiety. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Mucovagin.

                               Mucovagin globulki dopochwowe

Globulki Mucovagin z aktywnym kwasem hialuronowym to doskonały i bezpieczny sposób na pozbycie się dyskomfortu związanego z uczuciem suchości pochwy. Kwas hialuronowy łącząc się z naturalną wydzieliną błony śluzowej pochwy, tworząc ochronną powłokę, która przyczynia się do regeneracji miejsc intymnych.

Kwas hialuronowy zawarty w globulkach dopochwowych Mucovagin:

 •        - tworzy na powierzchni nabłonka pochwy warstwę ochronną,
 •        - przyspiesza proces gojenia,
 •        - wspomaga regenerację,
 •        - wspiera odbudowę nabłonka pochwy,
 •        - pomaga przywrócić prawidłowy stan fizjologiczny,
 •        - długotrwale nawilża błonę śluzową,
 •        - łagodzi świąd i podrażnienia,
 •        - zmniejsza suchość i podatność na mikrourazy, które mogą prowadzić do rozwoju zakażeń bakteryjnych i grzybiczych.
 •           Stosowanie Mucovagin

Wyrób medyczny Mucovagin stosuje się dopochwowo w celu łagodzenia objawów takich jak suchość i dyskomfort. Zalecany jest szczególnie:

 •        w celu przywrócenia prawidłowego stanu fizjologicznego nabłonka pochwy (nawilżenie, łagodzenie podrażnień i świądu, przyspieszenie procesu gojenia po porodzie czy po zabiegach ginekologicznych, łagodzenie stanów zapalnych, zmniejszenie suchości błony śluzowej związanej z wiekiem lub z niedoborem estrogenów),
 •        w stanach atrofii i dystrofii, w tym dystrofii będącej następstwem chemioterapii lub radioterapii oraz długotrwałego stosowania glikokortykosteroidów.

Te globulki dopochwowe zawierające niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który sprzyja nawilżeniu i ułatwia regenerację błony śluzowej pochwy. Ponadto mają one szerokie zastosowanie, niezależnie od wieku. Dlatego tabletki dopochwowe Mucovagin posiadają wysoki komfort użytkowania.

Firma farmaceutyczna Verco tworzy produkty opracowane z myślą o zapewnieniu intymnego komfortu swoim pacjentkom. Dlatego wciąż udoskonala swoje preparaty. To firma, która nie ustaje w działaniach i wprowadza do oferty coraz to nowe rozwiązania by zadowolić swoich klientów. W ofercie firmy Verco znajdziemy także:

 •        - nowoczesne preparaty zawierające odpowiednio dobraną kompozycję składników odżywczych, witamin i minerałów, dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko np. Pregna Start,
 •        - innowacyjne produkty do kompleksowej pielęgnacji rany i blizny takie jak plastry silikonowe Sutricon dla dorosłych i plastry silikonowe Sutricon Kids dla dzieci.
 •              Produkty Verco
Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz