> Międzynarodowy Dzień Seksu

Kategorie

Najczęściej kupowane

Międzynarodowy Dzień Seksu

Międzynarodowy Dzień Seksu

21 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Seksu. Jest to dzień poświęcony sztuce miłości.

Dzień seks może dla wielu osób wydawać się kontrowersyjnym pomysłem, jednak seks już dawno przestał być tematem tabu. Wiele osób otwarcie mówi o swoim życiu seksualnym i o czerpaniu z niego przyjemności.

Oczywiście Międzynarodowy Dzień Seksu nie jest świętem oficjalnym, ale chętnie obchodzonym przez wiele osób. Informację o tym święcie można znaleźć w kalendarzu świąt nietypowych.

Seks wzmacnia związek dwojga ludzi. Brak udanych kontaktów seksualnych może prowadzić do rozpadu więzi. Rezygnując ze współżycia skracamy sobie życie. Istnieje bowiem zależność pomiędzy seksem, a długością życia. Sprzyja on przecież zdrowiu psychicznemu i fizycznemu: aktywizuje układ krążenia, mięśniowy, oddechowy, wzmacnia odporność. Wyzwala również pozytywne reakcje w mózgu. Dla naszego zdrowia, lepiej więc nie rezygnować z seksu.

Maxigra na poprawę życia seksualnego

Firma farmaceutyczna Polpharma jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Od wielu lat pomaga pacjentom w trosce o ich zdrowie. Dzięki nowoczesnej wiedzy i szerokim perspektywom rozwoju stworzyła produkty z linii Maxigra, które mają poprawiać życie seksualne pacjentów.  

Maxigra Max przeznaczony jest dla mężczyzn do stosowania w trakcie leczenia zaburzeń wzwodu. Po lek Maxigra Max należy sięgnąć w sytuacji wystąpienia problemu z niemożliwością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Produkt Maxigra Max na erekcję, sprawdzi się dla każdego mężczyzny. Dzięki niemu będzie mógł on cieszyć się życiem i nie rezygnować ze stosunku seksualnego.

Natomiast Maxigra Femina to nawilżający żel intymny, który powstał z myślą o kobietach chcących poprawić jakość życia intymnego. Żel Maxigra Femina eliminuje dyskomfort związany z suchością, swędzeniem, pieczeniem okolic intymnych, a także zapewnia odpowiedni poślizg oraz daje odczucie natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia. Specjalistyczna formuła nawilżającego intymnego żelu Maxigra Femina została opracowana, by jak najlepiej odpowiadać potrzebom kobiet.

                                     

Durex przyjemny i bezpieczny seks

Podczas seksu warto zadbać o środki antykoncepcyjne, które będą nie tylko zapewniał ochrona przed niechcianą ciążą i zarażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale również będą sprawiały przyjemność podczas zbliżeń intymnych.

Od wielu lat prezerwatywy są najpopularniejszą formą antykoncepcji, gdyż są najłatwiej dostępne. Seks z użyciem prezerwatywy może zapewnić różne dodatkowe doznania, które są zależne od ich kształtu, zapachu, smaku, grubości oraz materiału z którego zostały wykonane. Prezerwatywy należy w taki sposób, aby zapewniały przyjemność na dłużej dla obojga partnerów.

Firma Durex ma ponad 90 lat doświadczenia w produkcji prezerwatyw. W swoich produktach stale wdraża innowacje i udoskonala je. Prezerwatywy Durex testowane są pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji są między innymi:

  •        - Durex Fetherlite Elite - ultracienkie prezerwatywy, które zwiększając wrażliwość w trakcie stosunku. Pokryte są dodatkową ilością żelu nawilżającego dla gładkości i lepszego poślizgu.
  •        - Durex Performa – to prezerwatywy, które przedłużają stosunek. Zawierają one w sobie benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku.
  •                                                    

Życia seksualne można urozmaicić poprzez używanie różnego rodzaju lubrykantów. Nawilżająceżele intymne,mają bezpośrednio wpływać na doznania kobiet oraz mężczyzn. Durex takie preparaty również ma w swojej ofercie.

Żele intymne Durex zapewniają dodatkową przyjemność i stymulację.

  •        - Durex Play – to żel intymny o smaku słodkiej truskawki. Jest to wyjątkowo zmysłowy sposób na urozmaicenie życia intymnego. Przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn.
  •        - Durex Play 2w1 Massage Lube – to stymulujący żel intymny, przeznaczony również do masażu. Stworzony został w celu zwiększenia satysfakcji seksualnej.
  •                                                       

Seks jest ważnym elementem w życia. Stanowi źródło przyjemności, ale także odgrywa ogromną rolę w budowaniu relacji z bliską osobą. Często partnerzy chcą poeksperymentować w łóżku. Jednak należy pamiętać, że bardzo ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków, które będą stwarzały przyjemny i bezpieczny stosunek seksualny.

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz