> Itami na bóle mięśni i stawów

Kategorie

Najczęściej kupowane

Itami na bóle mięśni i stawów

Itami na bóle mięśni i stawów

Plastry Itami na bóle mięśni i stawów

W ciele człowieka znajduje się ponad 650 różnych mięśni. Każda grupa mięśniowa może dawać zupełnie inne dolegliwości bólowe. Bóle mięśni i stawów mogą być spowodowane przeciążeniem i nadmiernym wysiłkiem fizycznym, ale ich przyczyną mogą być także różnego rodzaju choroby.

Bóle mięśni mogą przytrafić się osobom w każdym wieku. To bardzo powszechna dolegliwość.

Leczenie bólu mięśni należy rozpocząć od ustaleniu źródła problemu, a następnie złagodzić lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe. W tym celu należy zastosować sprawdzony produkt, które w mniejszym lub większym stopniu będzie w stanie nam pomóc. Plastery Itami zawierają w sobie diklofenak, który łagodzi ból i stan zapalny bezpośrednio w miejscu jego występowania.

Leczniczy plaster Itami może być stosowany w przypadku ostrych nadwyrężeń, zwichnięć czy siniaków kończyn, powstałych w wyniku tępych urazów. 

Ten lek działa aż 12 godzin. Dzięki temu, że jest cienki i elastyczny zapewnia wygodę zastosowania. Dobrze przylega do skóry i nie odkleja się nawet w miejscach narażonych na ruch np. przy urazach stawów.

Przeciwbólowy plaster Itami poprzez zawarte w nim składniki aktywne, które przenikają z plastra do tkanki podskórnej w miejscu naklejenia, tam uśmierzają ból i powstały stan zapalny. Lek zaczyna działać zwykle po kilkunastu minutach, wchłaniając się bezpośrednio przez skórę.

                     

Itami plastry przeciwbólowe

Itami jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, dlatego doskonale sprawdzi się na:

  •        - urazy i kontuzje – są to uszkodzenia powstałe pod wpływem czynnika mechanicznego,
  •        - stłuczenia – czyli obrażenie w wyniku upadku lub uderzenia,
  •        - zwichnięcia i skręcenia – czyli uraz stawu i jego struktur
  •        - nadwyrężenia - nadciągnięcia więzadeł lub ścięgien.

Ból może pojawić się także podczas wykonywanie codziennych czynności lub podczas aktywnego spędzania czasu. W większości sytuacji są to niegroźne sytuacje, jednak zdarza się, że dochodzi również do poważniejszych uszkodzeń. W każdej sytuacji konieczna jest szybka reakcja, która pozwoli nam uniknąć bólu i ryzyka wystąpienia powikłań.

Plaster Itami to popularny sposób leczenia bólu mięśni. Wykazuje się on dużą skutecznością w łagodzeniu poprzez zawarty w nim diklofenak, który jest lekiem z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych – NLPZ. Jego działanie jest związane z ograniczeniem bólu pochodzącego od stanu zapalnego, opuchlizny czy gorączki.

Stosowanie leczniczych plastrów przeciwbólowych Itami zamiast prepratów doustnych niesie ze sobą pewne korzyści. Przede wszystkim długo działają, a także omijając układ pokarmowy i uwalniając ściśle określoną ilość leku.

                   

Plastry lecznicze Itami produkowane są przez firmę Stada. Jest to niemiecka firma farmaceutyczna, która dystrybuuje swoje leki oraz suplementy diety na terenie całego świata. Wśród produktów Stada można znaleźć również, produkty stosowane w infekcjach górnych dróg oddechowych takie jak Sinulan, leki na ból gardła i stany zapalne jamy ustnej np. Orofar Max oraz Cholinex. Do bardzo znanych produktów tej firmy należy zaliczyć także szampon leczniczy Nizoral, który jest najskuteczniejszym sposobem na walkę z łupieżem.

                      

Na stronie Apteka Prima 24 można zapoznać się z informacjami na temat produktów firmy Stada. Dlatego zachęcamy do przeczytania artykułów:

a także jak walczyć z łupieżem czyli: Pozbądź się łupieżu z szamponem leczniczym Nizoral.

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz